Lamberink Makelaars & Adviseurs
"Al meer dan 35 jaar jouw makelaar in het Noorden"
Lamberink Makelaars staat voor een uitgebreide en persoonlijke aanpak bij de verkoop van je woning. Wij gaan verder dan de standaard dienstverlening door middel van een uniek marketingplan dat jouw huis opvallend en aantrekkelijk presenteert. Met extra tools en een breed bereik via diverse kanalen zorgen wij ervoor dat jouw woning de juiste aandacht krijgt. Onze makelaars werken met een uitgebreid netwerk van zoekers en verkooppartners,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Ringfeartstrjitte 6 a
9005ME Wergea
€ 545.000 k.k.
€ 4.098/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 294 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Draai 4
9061DH Gytsjerk
€ 639.000 k.k.
€ 3.163/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 555 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Kamgras 104
8935EP Leeuwarden
€ 335.000 k.k.
€ 2.637/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Greiden 14
9055LR Britsum
€ 595.000 k.k.
€ 4.343/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 1456 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Suderein 9
9255LB Tytsjerk
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 2610 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Zuidvliet 430
8921ET Leeuwarden
€ 165.000 k.k.
€ 2.661/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (32)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
32 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
18 reviews op Google
-
de Jokse 31
10Joop is goed te bereiken en erg vriendelijk, de communicatie verliep erg fijn en soepel. Alles was erg duidelijk voor is. Daarnaast was Joop altijd goed voorbereid en dacht hij goed mee. We hebben heel veel aan hem gehad en fijn samengewerkt. Ik zou het zeker aanbevelen.
-
Foareker 14
9Het contact was deskundig en plezierig en het resultaat van de verkoop was naar alle tevredenheid. Ook de afwikkeling na verkoop ging soepel. Ik kan deze makelaar van harte aanbevelen.
-
Lytse Buorren 5
8We hadden prettig contact met onze makelaar Joop, laagdrempelig, no nonsens. Korte lijntjes en handig alle info in de Move App
-
Diepenbrockstraat 44
9Vakkundig, altijd bereikbaar voor overleg. Open in omgang en communicatie, realistisch en behulpzaam.
-
Hegebuorren 25
10De service van Lamberink voor aankoop is rondom uitmunted. Vlot, kundig, behulpzaam, geduldig en vriendelijk. 100% aanrader. Hetzelfde geldt voor hun service voor verkoop en financiering, dat kwam er vlak achteraan. Erg handig om alles onder een dak te hebben, en de crew is groot genoeg om de service in de vakantieperiode ook naadloos te houden.
-
Klaverkamp 41
9Gemakkelijk in omgang, goed onderzoek naar de woning, snel dingen geregeld. Mooie foto’s gemaakt en het huis goed omschreven
-
Timothee 12
10Wat een ontzettend fijn makelaarskantoor. Joop Eerligh heeft ons begeleid in de verkoop van ons huis. En daar zijn we meer dan tevreden over. Wat een plezierige man met veel verstand van zaken die je het gevoel van vertrouwen geeft. Ik raad het kantoor en Joop van harte aan👍. Anneke Sijses