Vosters Makelaardij is dé makelaar van Bladel en de Brabantse Kempen voor iedereen die op zoek is naar deskundige begeleiding bij het kopen, verkopen, verhuren of taxeren van vastgoed. Vanuit ons kantoor in Bladel zijn wij dagelijks actief in onder andere Bladel, Reusel, Hapert, Eersel, Bergeijk, Hoogeloon, Casteren, Duizel en omliggende dorpen. Dankzij onze jarenlange ervaring, uitgebreide regionale marktkennis en persoonlijke aanpak h...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Westelbeersedijk 6 R 22
5087TK Diessen
€ 172.500 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 446 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Smidseind 49
5531AP Bladel
€ 165.000 k.k.
€ 3.173/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Beemke 59
5534AG Netersel
€ 725.000 k.k.
€ 5.035/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 671 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Carolus Simplexplein
5534AK Netersel
€ 400.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- —
- Perceeloppervlakte
- 3405 m²
- Slaapkamers
- —
-
- Beschikbaar
Ghil 179
5111ED Baarle-Nassau
€ 349.000 k.k.
€ 1.608/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 320 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Park Hertenwei 209
5094DX Lage Mierde
€ 365.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- 643 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (90)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
90 reviews totaal
Funda
55 reviews op Funda
35 reviews op Google
-
Ivonne van den Boom
10Vosters Makelaardij heeft mij op een snelle en correct manier geholpen met de verkoop van mijn huis. De verkoopmakelaar verstrekte uitgebreide informatie over wat ik kon verwachten, overlegde bij keuzes wat mijn voorkeur had en hield mij op de hoogte van de voortgang van de verkoop. Ik heb Vosters Makelaardij ook aan anderen aanbevolen.
-
Jan Coppens
10Wij hebben een heel positieve ervaring met Vosters en met name met makelaar Mark Somers. We zijn uistekend begeleid en de verkoop van onze woning verliep zeer voorspoedig.
-
Gerard Hovers
10We hebben ontzettend fijn samengewerkt met Dennis. Tijdens onze bezichtiging kregen wij uitgebreid antwoord en hij hielp ons met de aankoopmakelaardij van ons nieuwe pand. Echt een aanrader!
-
Kay Roijmans
10Vosters heeft ons erg fijn geholpen bij de aankoop van onze nieuwe woning, zeer tevreden!
-
anouk van hout
10Super tevreden met hoe de verkoop van het huis is gegaan. Huis was snel verkocht, Alles goed geregeld.
-
Dennis
10Fijn kantoor. Goed geholpen en telefonisch goed bereikbaar. Ben zeer goed en zorgvuldig door het proces heen geholpen. Aanrader!
-
Riette Van Gompel
10Zeer tevreden. Dennis de begeleidend makelaar van Vosters was vriendelijk en geduldig met mijn schoonmoeder die na ruim 60 jaar haar huis in de verkoop zette. Hij was duidelijk en reeel wat we konden verwachten. Prettige samenwerking geweest.