ABO Makelaars Peter de Vries
ABO Makelaars Peter de Vries staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Leeuwarden. Met een diepe kennis van de regio en een sterke netwerkbasis, helpen we u efficiënt en transparant door het proces van kopen of verkopen van woningen. Wij staan voor u, van start tot eind. Ons kantoor biedt dienstverlening in verkoop, verhuur en taxaties. Wij werken met een doordachte werkwijze, gesteund door erkende certificaten als Vastg...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Monsmastate 24
8925BR Leeuwarden
€ 539.000 k.k.
€ 3.267/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 328 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Zuidvliet 4
8921BL Leeuwarden
€ 395.000 k.k.
€ 2.394/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Nijlânsdyk 165 d
8931GC Leeuwarden
€ 195.000 k.k.
€ 2.708/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Zwaluwstraat 7
8916AG Leeuwarden
€ 369.000 k.k.
€ 3.727/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 118 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Kanaalstraat 2 bv
8933AL Leeuwarden
€ 775.000 k.k.
€ 2.709/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 286 m²
- Perceeloppervlakte
- 215 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Harlingerstraatweg 82 1
8915CN Leeuwarden
€ 199.000 k.k.
€ 2.802/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (37)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
37 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
Kanaalstraat 2 bv
9prima makelaar in alle opzichten👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
-
Lijsterstraat 26
10Onze ervaring met deze makelaar was van begin tot eind ontzettend prettig en professioneel. Vanaf het eerste contact werd er echt geluisterd naar onze wensen en situatie, en voelden we ons serieus genomen en goed begeleid. De communicatie was helder, snel en persoonlijk, waardoor we altijd wisten waar we aan toe waren. Wat we vooral waardeerden is de combinatie van deskundigheid en betrokkenheid: er werd niet alleen meegedacht op inhoud, maar ook echt met ons als mensen. Dankzij…
-
De Skâns 7
9Het contact tussen ons en de makelaar was zeer goed, alle vragen werden snel beantwoord en hij hielp ons in alles.
-
de Anjen 60
9Voor mij is alles prima verlopen, ben altijd heel vriendelijk geholpen als ik vragen had en gesteund in de voor mij toch wel spannende tijd!!!
-
Wielendwinger 11
10Peter is een zeer betrouwbare, rustige makelaar. Hij is helder in zijn communicatie, is goed bereikbaar en vertelt precies hoe zaken in elkaar zitten.
-
Skilpaed 3
9Prima makelaar, de presentatie was professioneel met mooie foto's en een goed verhaal. Ook werden er wat kleine dingen voor de koop van mijn volgende woning gedaan. Alles was goed voor elkaar.
-
Kalmoes 2
10Heel goed contact,super vriendelijk en namen de tijd voor me als ik vragen had. Over alles goede uitleg gekregen !!