Marcel Stork Makelaardij
In Emmen staat Marcel Stork Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning. Met een sterke focus op duidelijkheid en transparantie zorgen wij ervoor dat u elke stap op de woningmarkt met vertrouwen zet. Onze ervaring en passie voor makelaardij staan centraal in alles wat we doen. Wij bieden dienstverlening met korte lijnen en directe communicatie. Onze expertise is versterkt doo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Heemskerkstraat 1
7887AA Erica
€ 595.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 273 m²
- Perceeloppervlakte
- 770 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Karbeel 33
7811XL Emmen
€ 325.000 k.k.
€ 4.167/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Eerste Verbindingsweg 1
7881LL Emmer-Compascuum
€ 335.000 k.k.
€ 2.769/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 740 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Bonte Specht 39
7827RA Emmen
€ 425.000 k.k.
€ 3.171/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 281 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Uilenveld 530
7827GZ Emmen
€ 385.000 k.k.
€ 2.894/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Beryldreef 3
7828CH Emmen
€ 290.000 k.k.
€ 2.338/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (41)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
41 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
18 reviews op Google
-
Vogelwikke 91
10Fijne samenwerking met Marcel Stork: betrokken, goed bereikbaar en realistisch in zijn advies. Ik zou Marcel zeker aanbevelen!
-
Martine Stulp
10Na wat mindere ervaringen bij andere makelaars, hebben we op basis van reviews voor Marcel Stork gekozen om onze woning te verkopen. Zeker geen spijt van. Marcel is persoonlijk, vriendelijk, professioneel en heel toegankelijk. Altijd bereikbaar en nadat je huis online in de verkoop komt hoef je nergens meer naar om te kijken. Alles wordt automatisch geregeld, maar wel met altijd even een berichtje van de gezette stap. Wat we van meerwaarde vonden was dat Marcel respect toonde voor onze woning met wat achterstalligheden en ons betrok bij het bepalen van de waarde. We zouden hem bij iedereen aanraden.
-
Noorderdiep 203
10Marcel was geweldig, hij heeft goed geholpen en geen poespas. Ook enorm goed geholpen met de prijsonderhandelingen.
-
Laan van de Iemenhees 374
9Marcel Stork is een hele fijne makelaar, omdat hij verstand van zaken heeft, transparant is en snel communiceert en handelt. Daarnaast is hij als mens ook heel vriendelijk.
-
Agaatdreef 60
10Marcel Stork Makelaardij heeft ons uitstekend geholpen. Prettig in de omgang, duidelijk in de communicatie, weet waar hij het over heeft, denkt mee en flexibel. Aanrader!
-
Tellingakker 12
10Fijne man, realistisch en bakt geen zoete koekjes Informeert goed en ontzorgt Deskundig, eerlijk en zou geen eenieder aanbevelen