Bé Trip makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Emmen. Met jarenlange ervaring in de regio biedt het kantoor een zorgvuldige en transparante aanpak voor wie op zoek is naar de juiste woning of wil verkooppen. Het kantoor specialiseert zich in de verkoop, aankoop en taxatie van woningen. Door middel van een professionele werkwijze, onderbouwd met certificaten als NWWI, VastgoedCert en NRVT, zorgt Bé Trip mak...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Arve 45
7824RK Emmen
€ 239.000 k.k.
€ 2.685/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Orvelterbrink 122
7812MV Emmen
€ 249.000 k.k.
€ 2.024/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 172 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Kraaiheide 36
7815KH Emmen
€ 249.000 k.k.
€ 2.540/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 204 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Saturnusbaan 13
7891ER Klazienaveen
€ 230.000 k.k.
€ 2.395/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 500 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
De Waag 17
7924NZ Veeningen
€ 387.500 k.k.
€ 3.655/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 214 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Druwerbrink 86
7812TJ Emmen
€ 255.000 k.k.
€ 2.161/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 224 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
Funda
6 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Kraaiheide 36
10We zijn al jaren zeer tevreden over Bé Trip. Altijd een goede samenwerking en alles gaat in goed overleg.
-
Orvelterbrink 122
9Bé Trip is een no nonsens makelaar. Hij is kundig, betrouwbaar en behulpzaam. Het contact verliep zowel telefonisch, via whatsapp en via de mail. Hij beantwoordde vragen meteen. Kortom: een betrokken makelaar waarbij je je meteen op je gemak voelt en die jouw vragen meteen beantwoord.
-
Saturnusbaan 13
8Het contact met de makelaar is goed Heeft aan mijn verwachtingen voldaan Heeft een goeie marktkennis En een prettig persoon in de omgang
-
Druwerbrink 86
10Prettige en zeer positieve samenwerking; jarenlang een betrouwbare partner die meedenkt en begrijpt. Dank voor de succesvolle verkoop van mijn woning.
-
Eidereend 29
10Trip is erg deskundig en durft de juiste vragen te stellen, de ondersteuning was top. Ook over beschikbaarheid en reactie snelheid is niks aan op te merken. Overal zeer tevreden!
-
Staartmees 14
10Fijne makelaar die altijd bereikbaar is voor vragen. Hij denkt mee met de mogelijkheden en let op dingen waar je zelf niet aan denkt. Bij ons was het gelijk bij het eerste huis waar hij meeging raak en hij heeft alles top voor ons verder geregeld.
-
Susan Dijkstra
10Bé Trip trad voor ons op als verkoopmakelaar. Zijn deskundigheid omtrent de huidige woningmarkt en zijn adviezen hebben beslist bijgedragen aan de vlotte en uitstekende verkoop van ons huis. Bé hield ons nauwgezet op de hoogte van het hele proces en was steeds goed bereikbaar. Wij bevelen deze vakkundige, no-nonsense makelaar aan.