Blokdijk Makelaars & Adviseurs B.V.
Blokdijk Makelaars & Adviseurs B.V. is een betrouwbare makelaar met hoofdkantoor in Heiloo, waar we ons richten op transparante en doelgerichte dienstverlening. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een geruststellende partner bij het kopen of verkopen van uw woning. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een duidelijke werkwijze die gericht is op uw wensen en doelen. Onze kennis van de regio, gecombineerd met...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Boog 34
1851ZS Heiloo
€ 715.000 k.k.
€ 5.543/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 274 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Warmoezierslaan 16
1851NZ Heiloo
€ 599.000 k.k.
€ 4.504/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 214 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Ewisweg 70
1852EL Heiloo
€ 569.000 k.k.
€ 4.035/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 214 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
De Olvendijk 61
1851VP Heiloo
€ 375.000 k.k.
€ 6.579/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Stationsweg 76 a
1851LM Heiloo
€ 500.000 k.k.
€ 6.098/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Westerweg 269
1852AG Heiloo
€ 1.350.000 k.k.
€ 9.926/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 1405 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Ringweg 12
10We kwamen in contact met Andries tijdens een bezichtiging van een woning. Hij was daar de verkoop Makelaar. Omdat het contact wat we tijdens die bezichtiging hadden zo aangenaam was hebben we besloten hem als aankoop Makelaar te vragen voor ons eigen traject. Dat Is in alle opzichten ontzettend goed bevallen.
-
De Olvendijk 53
9Andries Blokdijk ervaren wij als een betrokken makelaar, vriendschappelijk en professioneel. Hij weet wat de trend is in de markt en komt tot een juiste prijsstelling. Niets overhaast, vooral gedegen en overdacht. Door de ‘kleinschaligheid’ geeft het je het gevoel van een ‘personal makelaar’. Aanrader!
-
De Waard 28
8Vlot , kundig en zorg ontnemend. Flexibel en doortastend. Geen onnodige acties . Gewoon een fijne makelaar 👍.
-
Frans Halslaan 9
6De communicatie verliep moeizaam. Dan weer via WhatsApp en dan weer bellen.Aangegeven dat ik liever bel. Hij is wel vriendelijk, maar niet duidelijk in zijn communicatie. Uiteindelijk is het huis wel goed verkocht.
-
Andalusiëstraat 48
10Andries is een zeer betrokken, bekwaam en enthousiaste makelaar!! Altijd bereikbaar telefonisch of via de app.
-
Laanweg 23
10Kundig en vertrouwd,. Rustige en correcte begeleiding,. Staat altijd klaar en beantwoord alle vragen die je hebt