Twentehuis in Enschede staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaardij, met een sterke focus op de regio. Wij begrijpen de eisen van de markt en werken met passie om jouw wensen te realiseren. Of het nu gaat om kopen, verkopen of taxeren: wij staan voor je klaar met expertise en transparantie. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies. Wij werken met een klantgerichte benadering, waarbij jouw belangen...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Getfertweg 151 A
7512BC Enschede
€ 479.000 k.k.
€ 3.992/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 95 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Apollolaan 39
7534HH Enschede
€ 275.000 k.k.
€ 2.895/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bornsestraat 233 a
7601GH Almelo
€ 450.000 k.k.
€ 3.000/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 320 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Jan Jansstraat 45
7576BB Oldenzaal
€ 415.000 k.k.
€ 2.902/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 229 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schipholtstraat 28
7534CX Enschede
€ 625.000 k.k.
€ 2.281/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 274 m²
- Perceeloppervlakte
- 458 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Münsterstraat 5
7543ZN Enschede
€ 269.000 k.k.
€ 3.128/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (36)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
36 reviews totaal
Funda
24 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Rigtersbleekstraat 43
8Wij kijken met een goed gevoel terug op de samenwerking met onze makelaar. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk en prettig. Er werd goed geluisterd naar onze wensen en we kregen eerlijk advies gedurende het hele traject. De makelaar was goed bereikbaar, reageerde snel op vragen en hield ons netjes op de hoogte van de voortgang. Bezichtingen en praktische zaken werden soepel geregeld, wat ons veel rust gaf in een toch spannende periode. Dankzij de professionele …
-
Maureen Tinnemeier
10 -
Geerdinksweg 81
10Het verliep zeer deskundig en soepel. Iedereen die betrokken was vriendelijk en deskundig . Super fijne samenwerking. Ik ben meer dan tevreden!!
-
Wouterus van der Doelenstraat 10
10Wij zijn heel erg goed en prettig geholpen door Twentehuis. Danny, Mieke en Steven stonden altijd voor ons klaar. Het goede advies en adequaat handelen heeft ervoor gezorgd dat wij ons droomhuis hebben kunnen kopen. Wij bevelen Twentehuis van harte aan!
-
Gronausestraat 192
10zeer correct en vriendelijk , kon goed luisteren en meedenken en volgens ons zeer terzake kundig en klantvriendeljik
-
Kalkerlanden 17
10Contact was zeer goed. We zijn supergoed begeleid door Twentehuis en bevelen Twentehuis zeker aan!
-
Jacob
10Uitstekende service en betrokkenheid! Twentehuis Makelaardij heeft mij de afgelopen jaren op meerdere vlakken geholpen: ze hebben zowel de aankoop als de verkoop van mijn oude woning begeleid, en inmiddels lopen ook mijn verzekeringen via hen. Alles is altijd tot in de puntjes geregeld. Wat ik vooral waardeer is de persoonlijke aanpak, korte lijnen, eerlijk advies en een team dat echt met je meedenkt. Je merkt dat ze hart hebben voor hun werk en hun klanten. Dankzij hun kennis van de markt en oog voor detail verliep alles soepel en zonder zorgen. Kortom: een betrouwbaar, kundig en vriendelijk makelaarskantoor dat ik iedereen kan aanraden!