Bricks Twente Makelaars
Bricks Twente Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp in de woningmarkt van Enschede. In een regio waar vertrouwen en kennis van de lokale markt essentieel zijn, zorgen wij ervoor dat u elke stap op weg naar uw droomwoning met zekerheid doorloopt. Wij bieden diensten in verkoop, aankoop en verhuur aan met een duidelijke werkwijze die gericht is op uw wensen en doelen. Ons team spreekt zowel Nederlands als Engels, waardoor...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Vanekerstraat 297
7523HR Enschede
€ 269.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Stadsmatenstraat 1 311
7513AA Enschede
€ 315.000 k.k.
€ 4.257/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Wooldrikshoekweg 42
7535DC Enschede
€ 274.900 k.k.
€ 3.312/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Henry Dunantstraat 28
7552DH Hengelo
€ 235.000 k.k.
€ 3.052/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Ribbelerbrinkstraat 60
7531CE Enschede
€ 299.000 k.k.
€ 4.041/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wolter ten Catestraat 59 F
7551HX Hengelo
€ 325.000 k.k.
€ 4.062/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (63)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
63 reviews totaal
Funda
28 reviews op Funda
35 reviews op Google
-
De Merel 14
9Hele fijne makelaar! Makkelijk en informeel in contact, zaken worden snel geregeld en natuurlijk het belangrijkste: mijn huis snel en goed verkocht!
-
Walkottelanden 96
9Duidelijk en correct, aardig en vriendelijk met kennis van zaken. Kortom, een top ervaring met Rick beleefd met de verkoop van mijn woning
-
Wooldrikshoekweg 60
10Erg fijne makelaar. Deskundig en goed benaderbaar en makkelijk in communicatie. Ik zou ze aanbevelen.
-
Voorstraat 10 109
10Snelle en heldere communicatie door Rick en Esther, waaronder ook tussentijdse proactieve updates na bezichtigingen zonder er zelf om te hoeven vragen. Ze proberen er echt het beste resultaat uit te halen.
-
Kortenaerstraat 8
10Erg fijne makelaar die je overal stap voor stap mee helpt. Ook de reactie uit de kopers waren erg positief over Rick!
-
Ypelobrink 220
10Zeer goede communicatie, vriendelijk, duidelijk, neem de tijd voor je. Top makelaar zeker een aanrader
-
Voorstraat 10 06
9De verkoop is prima verlopen en de omgang en service van de makelaar waren prima. Bij een eventuele volgende verkoop gaan we hier zeker weer gebruik van maken
-
Diezestraat 93
9Het contact met de makelaar was heel goed. Altijd bereikbaar voor vragen of andere dingen. Zeer zeker aan te bevelen!
-
Oelerweg 135
10Zowel bij de intake van het appartement als tijdens het verkooptraject was de begeleiding en de informatie prima verzorgd.