Buuron & Kuipers Makelaars
Buron & Kuipers Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Steenbergen. Wij zijn actief in de regio en geënt op het vinden van de juiste oplossing voor uw woon- of bedrijfsbehoeften. Onze belofte is om u te begeleiden met transparantie en deskundigheid, zodat u zich op uw gemak kunt oriënteren in de markt. Wij bieden dienstverlening op het gebied van verkoop, verhuur, aankoop en financieel advies. Onze werkwijze...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Blozekriekske 6
4681BW Nieuw-Vossemeer
€ 669.000 k.k.
€ 4.234/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 588 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Boeieraak 20
4617GB Bergen op Zoom
€ 619.000 k.k.
€ 4.240/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bloemenlaan 120
4695HG Sint-Maartensdijk
€ 299.000 k.k.
€ 2.534/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Halsterseweg 247
4613AP Bergen op Zoom
€ 565.000 k.k.
€ 3.466/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 258 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Welbergsedijk 50
4651TG Steenbergen
€ 579.000 k.k.
€ 4.226/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 741 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Kaaistraat 18
4651BN Steenbergen
€ 449.000 k.k.
€ 2.234/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (72)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
72 reviews totaal
Funda
30 reviews op Funda
42 reviews op Google
-
Vlamingvaart 42
9Via de app zeer korte lijn en indien nodig via de telefoon, werd goed geluisterd naar onze wensen en in goed overleg ons huis te koop aangeboden met mooie foto's. Wij waren blij met de goede service en het enthousiasme van de makelaar.
-
Hazershil 9
9Fijne ervaring met Buuron & Kuipers Makelaars. Goede zakelijke, maar ook warme contacten. Makelaarsteam met verstand van zaken en oog voor de menselijke maat.
-
Watersnip 18
9Ontzettend goed geholpen door voornamelijk Joyce en Andrea. Niks was teveel, en er was altijd tijd voor ons.
-
Magnolia 40
9Het contact was meer dan voldoende en ik werd door de makelaar goed op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen
-
Bastion 29
10Fijne makelaar! Alles is soepel verlopen. Snel een afspraak kunnen maken, duidelijk uitleg en snel verkocht 😊 Daarnaast zijn ze allemaal zeer vriendelijk, helemaal top!
-
Palingstraat 3
7Ervaring met de makelaar Wij hebben kennisgemaakt met deze makelaar tijdens de aankoop van ons nieuwe huis. Het contact in die fase was prettig en professioneel, wat wij als positief hebben ervaren. Toen wij ons eigen huis in de verkoop zetten, verliep het contact rondom het verkoopproces aanvankelijk goed. Marktkennis en prijsstelling De marktkennis van de makelaar is vergelijkbaar met die van andere makelaars in de regio. Ook de prijsstelling was gemiddeld, wat passend is g…