1 reviews op izdbm
Van der Mast Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Steenbergen. Wij begrijpen de wensen van klanten en helpen graag bij het vinden van de juiste woning of het verwerken van een verkoop. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte en efficiënte aanpak. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een duidelijke werkwijze die gericht is op transparantie en korte lijntjes. Ons team...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hogendijk 29
4681RL Nieuw-Vossemeer
€ 420.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Noordwal 6
4651AH Steenbergen
€ 525.000 k.k.
€ 4.038/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kinderbaantje 27
4651XX Steenbergen
€ 720.000 k.k.
€ 4.500/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 730 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wit Kruis 1
4651XL Steenbergen
€ 449.000 k.k.
€ 4.629/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 227 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Noorddonk 152
4651ZB Steenbergen
€ 799.000 k.k.
€ 5.089/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 416 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Windmolen 6
4681CN Nieuw-Vossemeer
€ 570.000 k.k.
€ 4.488/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 413 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
9 reviews op Funda
15 reviews op Google
IZDBM
1 reviews op Ik zoek de beste makelaar
-
Truus Heyermans
10Door medische omstandigheden kon ik helaas niet langer zelfstandig wonen en moest ik onverwacht verhuizen naar een verzorgingshuis. Daardoor kwam ook de moeilijke beslissing om mijn huis te verkopen. Voor deze verkoop heb ik gekozen voor Makelaarskantoor Maartje van der Mast, waar Maartje samenwerkt met Jos Cuelenaere. Vanaf het eerste gesprek voelde alles vertrouwd en duidelijk. Maartje en Jos namen uitgebreid de tijd om de werkwijze, de communicatie tijdens het verkoopproces en de kosten helder uit te leggen. Gedurende het hele traject werd ik steeds goed op de hoogte gehouden. Alle reacties van potentiële kopers werden direct met mij gedeeld, waardoor ik precies wist wat er speelde. Wat voor mij echt het verschil maakte, was de persoonlijke betrokkenheid en het begrip dat zij toonden. Omdat ik niet in staat was de woning volledig leeg op te leveren, is het huis inclusief inboedel verkocht. Maartje en Jos hebben mij daarnaast meerdere keren begeleid om nog persoonlijke spullen uit de woning op te halen. Zij hadden daarbij veel oog voor de emoties die dit met zich meebracht, en dat gaf mij een heel warm en geruststellend gevoel. Ik kijk daarom met veel waardering terug op de samenwerking en kan Makelaarskantoor Maartje van der Mast van harte aanbevelen. Mw. Heyermans Steenbergen