Accolade Makelaars
"Waar de klant nog echt koning is!"
In het hart van de Heerlijkheid Bergen, vlak bij de historische Ruïnekerk en het bekende Huis met de Pilaren, staat Accolade Makelaars. Sinds 1976 is het kantoor een betrouwbare partner voor wie op zoek is naar woningen of hulp bij de verkoop van een huis. De makelaars werken in Bergen, Bergen aan Zee, Schoorl en de omgeving. Kennis, ervaring en persoonlijk advies zijn essentieel bij Accolade Makelaars. De medewerkers leggen veel aandac...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Heereweg 163 d
1871EE Schoorl
€ 650.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Luiveland 15
1861JB Bergen (NH)
€ 467.500 k.k.
€ 9.167/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Prinses Irenelaan 60
1934EH Egmond aan den Hoef
€ 495.000 k.k.
€ 3.173/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Turfweg 7
1862KG Bergen (NH)
€ 800.000 k.k.
€ 8.696/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 735 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Leeuwenbekweg 4
1861XK Bergen (NH)
€ 995.000 k.k.
€ 9.851/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 735 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Trogven 1
1749HD Warmenhuizen
€ 500.000 k.k.
€ 4.425/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 318 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (47)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
47 reviews totaal
Funda
36 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Bergerweg 14
9Altijd bereikbaar en meedenkend. Veel lokale kennis en duidelijk advies qua prijsstelling en tijdens onderhandelingen.
-
De Rekere 70
9Deskundige informatie die tijdig en accuraat werd verstrekt. Contact met de makelaar en de medewerkers was plezierig.
-
Dick Jan Leegwater
10We hebben Accolade Makelaars als zeer prettig en deskundig ervaren. Max heeft heel veel kennis van de markt, mede omdat zijn moeder zijn voorganger was in het runnen van het bedrijf. In de bezichtigingen heeft Max ons leren kennen en gericht advies kunnen geven, bijvoorbeeld of een straat/huis wel of niet bij ons past. Ook in de technische zaken hebben we veel aan Max gehad. Tel daarbij op het prettige contact en wij kunnen alleen maar 5 sterren geven!
-
Wetering 28
-
Boogoort 62
10Zeer deskundig en goed advies en begeleiding. Was heel blij met hun raad en duidelijke uitleg.