B&F Makelaar
"Jouw thuis, ons werk"
B&F Makelaar is een jong en fris kantoor gevestigd in het Zeeheldenkwartier van Den Haag. Wij zijn dagelijks met veel enthousiasme aan het werk om onze klanten te ondersteunen in de huidige uitdagingende woningmarkt. Onze klanten krijgen altijd eerlijk en direct advies, zodat we samen hun woondromen kunnen laten werkelijkheid worden. Onze benadering is transparant en gericht op resultaat. We geloven in open communicatie zonder omwegen o...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Groot Hertoginnelaan 8 K
2517EG Den Haag
€ 425.000 k.k.
€ 5.000/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Wilgendreef 103
2272EP Voorburg
€ 660.000 k.k.
€ 4.648/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Lunterenstraat 147
2573PE Den Haag
€ 275.000 k.k.
€ 4.104/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Piet Paaltjensstraat 42
2522VJ Den Haag
€ 310.000 k.k.
€ 3.690/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Jasmijnstraat 8
2563RW Den Haag
€ 335.000 k.k.
€ 4.240/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Zuiderparklaan 333
2574GC Den Haag
€ 250.000 k.k.
€ 4.237/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (55)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
55 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
40 reviews op Google
-
Abrikozenstraat 150
10Van begin tot eind zijn we zeer goed begeleid en was het contact prettig. Nard en Bo zijn betrokken, deskundig, geven eerlijk advies, denken met je mee en zijn snel bereikbaar. We raden B&F Makelaar absoluut aan!
-
Bart Vollebregt
10Erg tevreden met B&F Makelaars. Het ging om mijn eerste appartement en het was een lange zoektocht, maar Nard & Bo stonden altijd klaar, gaven professioneel advies en boden goede ondersteuning tijdens het hele proces. De communicatie was duidelijk en vlot, en ze dachten altijd actief mee. Ik zou B&F zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een makelaar in de omgeving Den Haag!
-
Neherkade 1488
10Verkoop en aankoop verliep gemakkelijk en fijn. Nard legt alles duidelijk uit, en is goed bereikbaar. B&F makelaar is zeker een aanrader voor en rondom Den Haag!
-
Hugo Verrieststraat 62
8Alles was snel geregeld, bij vragen kreeg je direct antwoord , vriendelijk en duidelijk. Huis was heel snel verkocht .
-
Esther van der Heide
10We hebben binnen enkele weken een huis gevonden en gekocht met behulp van Nard. We zijn erg tevreden over alle uitleg en hulp die we in dit proces hebben ontvangen. Mochten we ooit weer een huis kopen dan kloppen we opnieuw aan bij B&F makelaar.
-
Nol
10Nard en zijn kantoor hebben ons zeer geduldig en gezond kritisch geholpen in onze zoektocht in toch al een lastige markt. Hij wees ons goed op zaken waar wij blind voor waren en waarschuwde als hij zaken zag waar hij bedenkingen bij had. Uiteindelijk door of ondanks onze kieskeurigheid een prettig huis gevonden waar Nard en zijn team ons ook goed in ondersteund hebben.