Jouw Makelaar
Jouw Makelaar in Bergen op Zoom staat voor persoonlijk contact, deskundig advies en een unieke aanpak. Sinds 2016 geven wij met veel passie en ervaring hulp bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen. Onze lokale aanwezigheid zorgt ervoor dat we altijd dichtbij zijn om je te ondersteunen. Wij combineren jarenlange ervaring met frisse ideeën om jou door het verkoop- of aankoopproces te begeleiden. Of je nu op zoek bent naar een nieu...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht onder voorbehoud
Tolseinde 17
4617NW Bergen op Zoom
€ 460.000 k.k.
€ 4.107/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 232 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Iepstraat 9
4621JG Bergen op Zoom
€ 305.000 k.k.
€ 3.588/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Ratelaarstraat 11
4621CV Bergen op Zoom
€ 285.000 k.k.
€ 2.766/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Schelpstraat 8
4661EM Halsteren
€ 295.000 k.k.
€ 3.986/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- 252 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Zuiderdreef 9
4616AJ Bergen op Zoom
€ 470.000 k.k.
€ 3.671/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Melanendreef 65
4614GK Bergen op Zoom
€ 349.500 k.k.
€ 4.262/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 178 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
7 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
Melanendreef 65
10alles is verlopen zoals besproken in een roerige markt veranderende wereldpolitiek en uitdagingen en deze bescheidenmakelaar loods je daar doorheen en neemt alles uit je handen goed gedaan
-
Galenuslaan 9
9De service van deze makelaar is super en top. Er is niets te veel en sta klaar wanneer het moet voor al je vragen en wensen die je hebt.
-
Johannes
4 -
Moriondijk 44
10Super goed contact, heeft ons goed geholpen en alles goed uitgelegd. Kevin heeft ons huis super verkocht! Bedankt daarvoor
-
Bas Hagenaar
10Zeer bekwame makelaar! Goed in zijn vak. Uitstekende kennis van de markt en de bij aan- en verkoop van toepassing zijnde wet- en regelgeving. Contact is persoonlijk en laagdrempelig. Zeer blij met de ontvangen begeleiding bij de succesvolle verkoop van onze woning.
-
rik K
10Wij kwamen bij Jouw Makelaar terecht na een onrealiatische taxatie van een andere makelaar. Kevin heeft ons vanaf het eerste moment enorm goed en transparant van advies voorzien. Hij heeft zijn eerste bevindingen eerlijk gedeeld. Vanaf het eerste moment wisten wij precies waar wij aan toe waren met de juiste onderbouwing. Ik kan Jouw Makelaar absoluut aanraden. Kevin bedankt!
-
W.H. Bollaertstraat 6
10Heel fijn contact. Hele korte lijnen. Zeer deskundig, geeft goed advies en legt alles duidelijk uit. Kortom uitstekend advies, top begeleiding bij de verkoop van mijn woning.