Makelaarshuijs Eikelenboom
"NVM makelaars met oplossingen en resultaat."
Makelaarshuijs Eikelenboom staat voor persoonlijk contact en maatwerk-oplossingen in Hoofddorp. Of het nu om de verkoop van een woning, aankoop of taxatie gaat, wij staan voor je klaar met gedetailleerd advies en een dienstverlening die op jouw wensen is afgestemd. Na een vrijblijvend gesprek ontvang je gratis en zonder verplichtingen een offerte. Onze expertise ligt in woningstyling, woningfotografie en het verhuur van bedrijfsruimtes....
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kanaalstraat 254
1975BK IJmuiden
€ 745.000 k.k.
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 234 m²
- Perceeloppervlakte
- 318 m²
- Slaapkamers
- 8
-
- Beschikbaar
Mosselplaat 54
2134WG Hoofddorp
€ 625.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 188 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Puttersbos 97
2134TE Hoofddorp
€ 579.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 185 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hermitage 100
2134AC Hoofddorp
€ 745.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Slagerspoort 3
2011PC Haarlem
€ 480.000 k.k.
€ 8.421/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Perceeloppervlakte
- 47 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Oosteinderweg 569 b
1432BL Aalsmeer
€ 795.000 k.k.
€ 5.521/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 1424 m²
- Slaapkamers
- 7
Reviews (52)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
52 reviews totaal
Funda
38 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Sonderholm 44
10Makelaar nam veel tijd, straalde uit alle tijd te hebben. Bij vragen vlot en ontzettend aardig geholpen.
-
Hoofdweg 725 A
9Heel prettig om fijne zaken mee te doen! Regelmatige op de hoogte brengende contacten en prima ondersteuning.
-
Biesheuvelstraat 147
10Zeer professionele makelaar! Vakkundig en heel aardige mensen. Fijn in de omgang. Houden zich goed aan de afspraken en doen alles wat nodig is om alles zo zorgeloos mogelijk te laten verlopen. Echt een aanrader!
-
Joke Smitstraat 56
10Super service! Proactief, goed bereikbaar, (heel) veel kennis van zaken, doortastend, vriendelijk. Wij zijn zeer tevreden!
-
Sparresholm 69
10Ik kan niks bedenken wat niet naar mijn zin is, gewoon goeie service en communicatie. Kan ook niet anders als je al zolang makelaar bent
-
Weerterbos 22
9Er werd goed gecommuniceerd en afgestemd. De begeleiding was deskundig en betrokken. Er werd meegedacht en er werden adviezen gegeven. Er werd bovenop de onderhandeling gezeten.
-
Barry Jongbloed
2Bijzondere ervaring met deze makelaar, kom tot een mondeling akkoord met een bod op mijn huis , haal het open huis en overige bezichtigingen uit de running en vervolgens ja mondeling akkoord wordt er opnieuw een onderhandeling gestart en wenst de aankoopmakelaar opeens meubilair erbij. Als klap op de vuurpijl wensen zij ook nog eens het bod te verlagen, lekker onderhandelen is dat nadat de overige kansen op een hoger bod worden geannuleerd. Dit zet mij feitelijk met de rug tegen de muur, omdat er op dat moment geen bezichtigingen meer gepland staan. In de tien jaar dat ik zaken doe ben ik nooit op deze manier omgegaan met medewerkers, klanten of opdrachtgevers.