Westerhoven Makelaardij
Westerhoven Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Heemskerk en de omgeving. Met jaren ervaring in het onroerend goed, biedt ons kantoor een solide basis voor zowel kopers als verkopers. U kunt erop rekenen dat we uw wensen serieus nemen en met professionaliteit omgaan. Onze werkwijze is gericht op transparantie en persoonlijke aandacht. Ton Westerhoven, als beëdigde makelaar en taxateur, zorgt voor een ge...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Wherelanden 222
1441ZM Purmerend
€ 795.000 k.k.
€ 4.907/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zeestraat 110
1942AV Beverwijk
€ 695.000 k.k.
€ 3.424/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Bloemgracht 222
1502WD Zaandam
€ 375.000 k.k.
€ 4.076/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Bloemgracht 20
1502VC Zaandam
€ 375.000 k.k.
€ 3.906/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Prisma 19
1704ZH Heerhugowaard
€ 400.000 k.k.
€ 4.347/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Plataanweg 10
1544PA Zaandijk
€ 285.000 k.k.
€ 4.130/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (9)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
9 reviews totaal
9 reviews op Google
-
Gerrit
10Taxatie gedaan. Aanrader!
-
Ramon van Wijnen
10Ik april mijn huidige woning aangekocht met de hulp van Ton. Ontzettend goed geholpen en bijgestaan! Hij is erbij met elke bezichtiging, controleert alles waar je zelf als leek in de huizenmarkt niet aan denkt, en is altijd bereikbaar voor eventuele vragen. Zonder Ton als aankoopmakelaar was het mij vrijwel niet gelukt om een woning te bemachtigen in deze moeilijke tijden. Mede dankzij zijn snelle handelen is dit wel gelukt! Ton, nogmaals hartstikke bedankt voor alle goede zorgen!
-
CAPREA MEDIA
2 -
Remco Rhee
2De wet niet kennen en dan dreigen per mail. Nog nooit zoiets knulligs meegemaakt. Niet mee werken. Was zo in 2021. Geldt nog altijd in 2025.
-
Pieternel Pouwels
2Uitermate slechte taxateur. In het taxatie rapport vermelden dat er géén zonnepanelen aanwezig zijn.. (16 panelen aanwezig!!), Dat er géén energielabel is (energielabel A !!!!) en het huis niet geïsoleerd is. (wat denk je zelf met energielabel A..) om vervolgens het huis te laag te taxeren. Vanwege deze man, werden 3 partijen de dupe. Deze man zou eens door het NWWI flink op z'n vingers getikt moeten worden of sterker nog, uit zijn ambt gezet moeten worden. Gelukkig waren taxateur 2 en taxateur 3 fantastisch. (deze waren onafhankelijk en dus niet verbonden aan Westerhoven) In een woord: Schandalig.
-
Shannon Havenaar
10Heel erg bedankt Ton voor de goede zorgen! Alles was heel snel geregeld en bij vragen alle hulp gekregen die we nodig hadden. Wij raden Ton zeker aan als taxateur!