In de regio Best staat Hilverda Makelaars voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, helpen we u zowel bij de aankoop als verkoop van uw woning. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een stressvrije overstap in uw woning. Wij werken met een doorlopende en open communicatie, zodat u altijd op de hoogte bent van het verloop. Onze werkwijze is gericht op re...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Nieuwstraat 86
5683KD Best
€ 795.000 k.k.
€ 3.916/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 451 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Lidwinahof 74
5683DN Best
€ 625.000 k.k.
€ 4.845/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Aarlesche Erven 18
5684MA Best
€ 535.000 k.k.
€ 4.115/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 118 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Kloofhamer 21
5684KW Best
€ 625.000 k.k.
€ 4.562/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 197 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Oirschotseweg 74
5684NK Best
€ 795.000 k.k.
€ 5.445/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 1086 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Emmasingel 31 185
5611AZ Eindhoven
€ 655.000 k.k.
€ 6.064/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (10)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
10 reviews totaal
10 reviews op Google
-
Janko Visser
2 -
peter goedhart
2Slechts 3 woningen te koop
-
A. Janssen
8Goed advies voor zowel aan- als verkoper. Markt onderscheidend door een goed plan van aanpak. Inzichtelijke en goed overwegende adviezen.
-
Bart van de Ven
10Jan Hilverda weet wat ontzorgen is. Hij regelt wat geregeld moet worden en betrekt mij er als koper/verkoper precies op het goede moment bij. Zowel bij de aan- als verkoop van mijn huis ben ik zeer tevreden over dus én het technische resultaat én de manier waarop dat tot stand is gekomen.
-
Nicole Mitchell
10Jan Hilverda was de verkopend makelaar van Johan Frisopark 43, Best. Hele fijne samenwerking; Open, eerlijk, direct, adviserend en tegelijkertijd rekening houdend met mijn wensen. Resulteerde dus in een snelle verkoop van het pand. Zowel verkoper als koper helemaal tevreden.
-
Martino Nieuwkerk van
10Top makelaar!!! Komt afspraken na, duidelijk, recht door zee, maakt tijd voor zijn klant!!
-
Eric Schoenmakers
10Jan is voor ons actief geweest als aankoop- en verkoop makelaar. Dit heeft hij op een bijzonder professionele wijze aangepakt. Hij maakt samen met zijn opdrachtgever een plan en werkt conform het plan. Top!. Jan is zeer betrokken bij het proces en 'altijd' bereikbaar voor zijn klant. De samenwerking tussen hem en ons is uitstekend geweest.
-
Wiljan van Dun
2Maandag 14 oktober heb ik contact met de makelaar opgenomen voor een bezichtiging aan een door hem aangeboden woning. Tijdens dit telefoongesprek werd mij mede gedeeld dat de woning al 6 maanden geleden is verkocht. Met mijn vraag waarom deze dan nog werd aangeboden op zijn eigen site kreeg ik geen antwoord. Nu 5 dagen later staat hij nog steeds te koop. Wat is dit voor beleid?? Helaas bent U niet aangesloten bij de NVM.