In 2004 werd het kantoor opgericht door Marc Crone, Ben Schepers en Lennaert Vellekoop. Sindsdien staat het centraal voor expertise op de woningmarkt in Amsterdam. De nadruk ligt op een persoonlijke en transparante aanpak, met aandacht voor de wensen van zowel kopers als verkopers. De locatie in de Cornelis Schuytstraat biedt toegang tot het hart van Amsterdam. Dit zorgt voor een sterke connectie met de lokale markt en de mogelijkheid o...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jacob van Lennepstraat 71 3
1053HE Amsterdam
€ 1.095.000 k.k.
€ 8.233/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Krammerstraat 1 3
1078KE Amsterdam
€ 750.000 k.k.
€ 8.065/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Eerste Leliedwarsstraat 3
1015SZ Amsterdam
€ 995.000 k.k.
€ 7.263/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 47 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Piet Gijzenbrugstraat 42 H
1059XK Amsterdam
€ 750.000 k.k.
€ 9.615/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Ruysdaelstraat 49 F 4
1071XA Amsterdam
€ 600.000 k.k.
€ 8.955/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Nieuwpoortstraat 94 B 14
1055RZ Amsterdam
€ 400.000 k.k.
€ 8.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (58)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
58 reviews totaal
Funda
55 reviews op Funda
3 reviews op Google
-
Donarstraat 11 2
9Na alle gegevens te hebben aangeleverd, verliep het verkoopproces heel soepel. We werden op de hoogte gehouden over de vervolgstappen en goed geadviseerd welke keuze wij zouden kunnen doen . Dan is het toch wel prettig dat je kan vertrouwen op hun expertise want je verkoopt toch niet elke dag een huis.
-
Pretoriusstraat 54 B
10Mark is een hele ervaren (>20 jaar) en kundige makelaar. Tijdens het proces heeft CSV Makelaars onder leiding van Mark alle >100 geintresseerden de kans gegeven individueel te bezichtigen en de meest geintresseerde kopers de kans gegeven (en aangemoedigd) een tweede keer te bezichtigen. Wij hebben 2 keer verkocht en een keer aangekocht met Mark. Telkens heeft Mark het gehele proces zeer proactief en profgessioneel begeleid met hele goede resultaten tot gevolg. Wanneer je …
-
Vondelstraat 66 H
10Absoluut een aanrader! Zeer deskundige makelaars met de juiste kennis van de markt! Sterk in communicatie en advies.
-
Pieter de Hoochstraat 21 B
8Prettig contact. Betrouwbaar. Goed bereikbaar en overleg wanneer nodig. Bruikbare adviezen. wij waren zeker tevreden!
-
Rapenburg 35 B
10Absolutely wonderful from start to end. Patient. Deep insights about every house. Clear and direct guidance on quality, pricing, competition, and whether each house was a "good house" or not. Was incredibly helpful during the search and even more helpful during the purchase process.