Jansen Makelaardij
Jansen Makelaardij is uw betrouwbare partner in Losser en de omgeving. Wij kennen de lokale markt en staan voor u klaar met een persoonlijke, betrokken en deskundige aanpak. Onze focus ligt op de complete begeleiding van uw woning- of bedrijfsaan- en verkoop, waarbij uw wensen centraal staan. Wij bieden een duidelijke en transparante werkwijze, waarbij we u in normale taal voorlichten en adviseren. Ons team is er altijd voor u, met mede...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Oosterstraat 7 A
7514DX Enschede
€ 589.000 k.k.
€ 4.119/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 211 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
James Rossstraat 28
7534ZX Enschede
€ 298.500 k.k.
€ 2.508/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schaddenven 2
7586DS Overdinkel
€ 445.000 ,-
€ 3.477/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Schaddenven 12
7586DS Overdinkel
€ 398.500 ,-
€ 3.349/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Schaddenven 4
7586DS Overdinkel
€ 385.500 ,-
€ 3.779/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Schaddenven 10
7586DS Overdinkel
€ 375.000 ,-
€ 3.676/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (19)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
19 reviews totaal
19 reviews op Google
-
Marijke de Lange
8Een fijn bedrijf
-
femke ths
8 -
Ronny
10 -
Mig Hal
10 -
Mark Jansen
6 -
martin gerard
6Nette en duidelijke website
-
Ellen Wever
10 -
Maarten Bolk
10Ik ben zeer tevreden over de samenwerking met Jansen Makelaardij. Erg vriendelijk ,professioneel en klantgericht. Kan ik iedereen aanraden!
-
Wilfred Adema
10 -
desmond de groot
10Tevreden. Zocht samen met ons naar passende woning
-
Jylke Iking
10Wij hadden interesse in een huis dat bij twee makelaars te koop stond. Met beide contact gehad. Tegen de tijd dat het op het bieden aankwam, zijn we naar Jansen makelaardij gegaan. Hier een veel fijner en professioneler gevoel bij gehad.
-
Rob Noordkamp
10 -
Arnold Poorthuis
10 -
Delano Hogenkamp
10 -
Mirjam Heurman
6 -
wim vos
2Niet erg profesionele makelaar. Gebruikt geen sylist of profesionele fotograaf. En dat kan je goed terug zien in je presentatie online. Beweert goedkoop te zijn (ligt aan de prijs van jouw woning. Bij een goedkope woning ben je niet altijd goedkoper uit!!!!) . Maar je woning verkoopt er niet snel. Is zeer passief in verkopen en je moet zelf met een plan van aanpak komen. Ook slecht vindbaar op funda. Vooral bij specifieke zoekopdrachten. Wil je me niet geloven. Dan kijk maar eens goed naar wat hij aanbied en hoe de fotos gemaakt zijn.
-
Peter Van Veen
10Team jansen makelaardij bedankt voor de Snelle verkoop en keurige afhandeling .