Metselaars Makelaardij
"Je vertrouwen waard!"
Met meer dan 40 jaar ervaring staat Metselaars Makelaardij voor betrouwbaarheid en persoonlijke service in Nuenen en de omgeving. Als onafhankelijk NVM-kantoor leggen wij de nadruk op kwaliteit, deskundigheid en een persoonlijke benadering. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis, wilt verkopen of een taxatie wil laten uitvoeren, wij zorgen dat u centraal staat in ieder proces. Onze kennis van de regio, markt en lokale mensen helpt u o...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Vrouwe Cecilialaan 48
5673MX Nuenen
€ 519.000 k.k.
€ 5.406/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 183 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Laan van Nuenhem 3
5673PA Nuenen
€ 599.000 k.k.
€ 3.309/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 281 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hof Van Wijck 21
5671KB Nuenen
€ 599.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Hofstad 13
5674VW Nuenen
€ 499.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Anderegglaan 22
5673AL Nuenen
€ 699.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 491 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wilhelminastraat 14
5671HZ Nuenen
€ 595.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 305 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (33)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
33 reviews totaal
33 reviews op Google
-
Guus Molenberg
10Goed meegedacht, snel gehandeld, snel foto's gemaakt en online. Daardoor snel verkocht. Goede inschatting van realistische vraagprijs. Als we hoger waren gaan zitten hadden we waarschijnlijk voor minder verkocht en ook minder snel. Huizen om ons heen stonden veel langer te koop. Contact verliep fijn. Een aanrader
-
nick
10Wij zijn zeer goed begeleid tijdens de verkoop. Duidelijke afspraken, goed persoonlijk contact, komen afspraken na en reageren snel op vragen.
-
Thijs Buckers
10We hebben vorige week een huis bezichtigd in Waalre. Helaas is het hem niet geworden. Grote complimenten voor Kim (de makelaar) voor het geven van de rondleiding. Vriendelijk, geduldig en behulpzaam. De voorbereiding van de bezichtiging was dan ook uitstekend; de rondleiding was inclusief een aparte brochure van het huis. Een makelaar om aan te raden!