Van der Heijden Makelaardij
Van der Heijden Makelaardij staat al sinds 1985 voor betrouwbare en persoonlijke vastgoedtransacties in de regio Best. Wij kijken naar jouw wensen en behoeften als onze eigen, met een open en vriendelijke benadering. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een vloeiende en stressvrije transactie, waarbij jouw vertrouwen centraal staat. Wij bieden persoonlijke begeleiding bij het kopen, verkopen of beheren van vastgoed. Onze werkwijze is...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Schakel 37
5684AW Best
€ 425.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Twentehof 6
5709KL Helmond
€ 395.000 k.k.
€ 3.950/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 133 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Prof. Titus Brandsmastraat 70
5684TE Best
€ 439.000 k.k.
€ 4.390/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Annecyhof 8
5627DK Eindhoven
€ 469.000 k.k.
€ 4.150/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Noord-Besterdstraat 13 d
5014JE Tilburg
€ 230.000 k.k.
€ 7.667/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 30 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Akkerwinde 79
5684HH Best
€ 475.000 k.k.
€ 3.992/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 213 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (81)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
81 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
68 reviews op Google
-
Pamela G
10Het was prettig om met Jimmy samen te werken bij de aankoop van onze woning. Hij toonde goede kennis van de lokale woningmarkt en kon ons tijdens een gezamelijke bezichtiging al op mogelijke gebreken en toekomstige kosten wijzen, waardoor wij hier al bij het bieden rekening mee konden houden. Daarnaast heeft hij geholpen van het bepalen van een winnend, maar niet te hoog bod, wat ons veel geld heeft gescheeld.
-
Annemarie Koornstra
10Wat zijn wij ontzettend dankbaar voor alle hulp van Jimmy tijdens het kopen van ons huis. Vanaf het eerste moment voelde het vertrouwd. Jimmy dacht met ons mee, was altijd bereikbaar en gaf ons eerlijk en oprecht advies gedurende het hele proces. Dankzij zijn inzet, betrokkenheid en kennis hebben wij uiteindelijk ons prachtige droomhuis kunnen kopen. Wat soms spannend en overweldigend voelde, maakte hij juist overzichtelijk en fijn. We voelden ons echt gesteund en gehoord. Wij zouden Jimmy aan iedereen aanraden die op zoek is naar een betrokken, deskundige en fijne makelaar. Nogmaals ontzettend bedankt voor alles!
-
Fam. Braams
10Fantastische geholpen bij de verkoop van ons huis én de aankoop van ons nieuwe huis. Bedankt voor de fijne samenwerking.
-
Nina de Laat
10Fijne ervaring! Tijdens de bezichtiging was er veel tijd en ruimte om de woning goed te bekijken en vragen te stellen. Ook daarna duidelijke communicatie en fijn advies gekregen. De makelaar was goed bereikbaar en reageerde snel op vragen.