Het verkopen van een woning is een proces dat aandacht en deskundigheid vraagt. Elke situatie heeft zijn eigen nuances, van de marktwaarde tot de wensen van de verkoopzijde. Wij helpen u met een persoonlijk en doelgericht advies om de juiste strategie te kiezen. Met een gerichte benadering zorgen we ervoor dat uw woning in de beste positie komt om snel en op een haalbare prijs te verkopen. Onze ervaring zorgt voor transparantie en vertr...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Oostindie 19
9354TD Zevenhuizen
€ 875.000 k.k.
€ 2.956/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 296 m²
- Perceeloppervlakte
- 2125 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Zuidesch 5
9304TW Lieveren
€ 799.000 k.k.
€ 6.603/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 1410 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Slangenborg 11
9301VC Roden
€ 489.000 k.k.
€ 3.135/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 282 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 32
9342PC Een
€ 475.000 k.k.
€ 3.831/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 785 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Nieuweweg 18
9301GR Roden
€ 525.000 k.k.
€ 4.268/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 665 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bakkerstraat 36
9301EL Roden
€ 425.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (80)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
80 reviews totaal
Funda
58 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Kastelenlaan 173
10We hebben de dienstverlening van Peter en team als zeer kundig en professioneel ervaren. Het heeft geleid tot een snel en geweldig verkoopresultaat, dikke prima!👍 Robert & Diana
-
Stefan Praamstra
10 -
Kanaalstraat 29 D
9Super fijne ervaring met mijn makelaar! De communicatie was snel en duidelijk, waardoor ik altijd wist waar ik aan toe was. Daarnaast viel de kennis echt op, er werd goed meegedacht en alles werd professioneel aangepakt. Dat gaf veel vertrouwen tijdens het hele proces. Zeker een aanrader!
-
Stinsenweg 29
10Heldere en duidelijke afspraken gemaakt met de makelaar en zijn medewerkers. Goede communicatie. Naar mijn mening hele goede en fijne samenwerking.
-
Roer 246
10Peter en zijn collega’s nemen alles uit handen en gaan er volledig voor. Geen nonsens gewoon handelen. Super.
-
Auwemalaan 1 3
10Het contact met Peter en zijn collega’s hebben we als zeer prettig ervaren. Nuchter advies, korte lijnen en duidelijke communicatie. Wij zouden Peter’s Makelaardij zeker aanbevelen!
-
de Hulst 27
10Onze woning snel verkocht. Communicatie met alle medewerkers bij Peter's makelaardij verliep professioneel en vlot.
-
Ceintuurbaan Noord 17