NSP Wegter Makelaars
"Passie voor wonen!"
NSP Wegter Makelaars in Emmen staat voor een gedetailleerde en persoonlijke benadering van de woningmarkt. Of u op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met expertise en toewijding. Wij helpen u bij elke stap, van de eerste bespreking tot en met de notariële handtekening. Bij aankoop onderzoeken wij samen met u de juiste woning, waarbij we zowel de esthetische als financiële aspecten in...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Mr. Harm Smeengeweg 16
7958RJ Koekange
€ 335.000 k.k.
€ 4.589/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 434 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Jongkindstraat 6
7701ZM Dedemsvaart
€ 485.000 k.k.
€ 3.233/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 255 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Danackers 29
7824PM Emmen
€ 239.000 k.k.
€ 2.656/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Semskade 25
9503RA Stadskanaal
€ 325.000 k.k.
€ 2.731/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 735 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Weytackers 14
7824PC Emmen
€ 239.000 k.k.
€ 2.685/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Molenstraat 123
7811JR Emmen
€ 229.000 k.k.
€ 3.635/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (51)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
51 reviews totaal
Funda
40 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
R. Schuilingstraat 26
9Van begin tot het eind duidelijke communicatie en doen wat ze beloven.
-
Hagedoorn 61
9.
-
Varenkamp 119
10Ik wil graag mijn waardering uitspreken voor mijn aankoopmakelaar. Hij heeft ontzettend veel moeite gedaan om alles soepel te laten verlopen en stond altijd klaar om mijn vragen te beantwoorden. Dankzij zijn professionele begeleiding voelde ik me goed ondersteund tijdens het hele aankoopproces. Echt topwerk!!
-
Prinsenlaan 61
10Contacten liepen prima,alleen de eerste prijs was te hoog.Daarna prijzen besproken en lager ingezet en woning snel verkocht.
-
Hagedoorn 14
10Alles van A tot Z goed en deskundig geregeld. Makelaar is prima bereikbaar indien er vragen zijn, en geeft hierbij een heldere en duidelijke uitleg.
-
Balingerbrink 88
10Fijne, deskundige en betrouwbare makelaar die graag met je meedenkt bij zowel aankoop als verkoop van de woning.
-
Bosweg 11
9Het contact was laagdrempelig, vriendelijk en eerlijk. Eerlijk advies, duidelijke taal en uitleg, gewoon heel tevreden over de samenwerking.
-
Huizingsbrinkweg 13
10Super tevreden over deze makelaar! Altijd deskundig, betrokken en duidelijk in de communicatie. Hij heeft me al eerder geholpen bij de verkoop van mijn woning en nu ook bij de aankoop. Echt een aanrader!
-
De Brinken 11
9Wim Wegter is een fijn mens. Hij dringt zich niet op. Gaf deskundige informatie over de markt bij het bepalen van de vraagprijs. Had een goed contact met alle kijkers en bieders. Ook door hen werd hij vertrouwd.