Van Herk Makelaars Gouda
"Jouw Toekomst"
Van Herk Makelaars staat voor een actieve en succesvolle aanpak, gericht op jouw wensen. Of je nu een huis wilt verkopen, een taxatie nodig hebt of op zoek bent naar de perfecte woning, wij bieden persoonlijke en doelgerichte oplossingen. Onze ervaring zorgt voor een betere presentatie van woningen, met meer interesse via Funda en social media. Wij leggen de nadruk op kwaliteit in elke bezichtiging, zodat zowel koper als verkoper het be...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Heuvellaan 158
2803DS Gouda
€ 375.000 k.k.
€ 3.827/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Jan van Renesseplein 6
2805GS Gouda
€ 545.000 k.k.
€ 4.781/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Schoklandplantsoen 35
2809SL Gouda
€ 925.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Regenboogforel 40
2742NH Waddinxveen
€ 550.000 k.k.
€ 4.701/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 109 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Mr. D.J. van Heusdestraat 16
2806XH Gouda
€ 350.000 k.k.
€ 5.072/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- 110 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Burgemeester van Dijkesingel 76
2809RD Gouda
€ 600.000 k.k.
€ 4.412/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (124)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
124 reviews totaal
Funda
59 reviews op Funda
65 reviews op Google
-
Vasu Modiboyina
10Ik ben ontzettend tevreden over de service van Van Herk Makelaar. Ze hebben me geholpen mijn huis binnen twee weken te verkopen en het hele proces verliep erg soepel. Het team was vriendelijk, transparant en altijd bereikbaar voor vragen. Ik had er alle vertrouwen in. Bedankt voor de geweldige ondersteuning!
-
Liesbeth
10Celine heeft mij op een zeer professionele, kundige en vriendelijke manier door het hele aankoop proces begeleid... waarvoor heel veel dank!
-
Lindendaal 21
9Fijn, snel contact, goed geholpen en de verkoop verliep snel en kundig. Wij zouden van herk makelaars aanbevelen aan anderen mensen!
-
R Wijngaarden
10Vanaf dag 1 super tevreden. Mocht ik ooit weer een makelaar nodig hebben dan zal ik zo weer kiezen voor van Herk!
-
Tollenslaan 65
10Perfect! Niks op aan te merken. Mocht ik ooit weer een huis in de verkoop zetten dan zal ik zeker kiezen voor deze makelaar! Vanaf dag 1 super tevreden.
-
Elly Van Tol
10Review Begin 2026 hebben wij via makelaarskantoor van Herk in Gouda ons huis in Boskoop verkocht. Onze makelaar was Gerard Hoogendoorn. Wij hebben de samenwerking met hem als zeer prettig ervaren : Kundig, van alles op de hoogte, betrouwbaar, goed bereikbaar, meedenkend, snel…. had niet beter kunnen gaan in deze voor ons toch heftige periode. Daarnaast is er een echt mooie presentatie verzorgd op Funda en ons huis werd binnen 10 dagen met een prachtig bod verkocht ! Ook met het kantoor was fijn contact : snel, meedenkend en bereid om op vragen in te gaan. Kortom een prima kantoor om de verkoop van je huis in handen te geven ! Wes en Elly van Tol Boskoop.