Hooghiemster Makelaars is uw betrouwbare partner voor onroerend goed in Grou en de omgeving. Met jarenlange ervaring en een persoonlijke aanpak zorgen we voor een rustige, betrouwbare en transparante afwikkeling van uw woningtransactie. Onze nadruk ligt op betrokkenheid en vertrouwen, zodat u zich volledig kunt richten op wat werkelijk belangrijk is: uw woning en uw toekomst. Ons kantoor biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur en t...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hoxma 20
9001LE Grou
€ 399.000 k.k.
€ 3.142/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 267 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rijksweg 26
9011XA Jirnsum
€ 192.500 k.k.
€ 2.533/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 167 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dahliastraat 52
8922CX Leeuwarden
€ 239.500 k.k.
€ 2.444/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 116 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Blei 2
9001NS Grou
€ 595.000 k.k.
€ 4.220/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 489 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tsienzerbuorren 4
9008TT Reduzum
€ 320.000 k.k.
€ 2.133/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 341 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Yn 'e Lijte 18 19
9001ZR Grou
€ 345.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 775 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (32)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
32 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
DeeDee Ferwerda
10 -
Minister van den Brinklaan 76
10Martin heeft het top gedaan, heel deskundig en kent de markt goed. Wij raden Hooghiemster makelaars dan ook zeer zeker aan!
-
Hoxma 54
10Een makelaar die samen het proces deskundig begeleid. Goed inzicht heeft op de markt, goede adviezen geeft , met je mee denkt en alle zorgen bij je weg neemt. Kortom een goede samenwerking vanaf het begin tot het einde.
-
Kleine Buren 8
10Het contact met Makelaar Hooghiemstra is dik in orde, belt of mailt je zo snel mogelijk terug. Hij behandelde de verkoop uitermate correct en deskundig. Al met al dik tevreden, mocht u een makelaar nodig hebben dan raad ik makelaar Hooghiemstra van harte aan.
-
De Vlet 26 1
9Goed contact en goed avdies ontvangen. Zeer snel mijn appartement verkocht dankzij Hooghiemster Makelaardij
-
Rijksweg 66
9Zeer prettig en persoonlijk contact met zowel de makelaar zelf als de kantoormedewerkster. Snel, vriendelijk, deskundig en meedenkend. Zelfs buiten kantooruren!
-
Nienke Spin
10Zeer goed geholpen bij de aankoop van mijn eerste huis. Martin is betrokken, kundig, en toegankelijk en geeft eerlijk advies. Aanbevolen!
-
Stal 241
10Martin is een no nonsense makelaar, vriendelijk, behulpzaam en makkelijk toegankelijk. Reageert snel op vragen en komt met bruikbare voorstellen