VLIEG Makelaars Zaanstad OG
In Zaandam staat VLIEG Makelaars Zaanstad OG voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij elke stap op het woningmarkt. Of u nu koopt, verkoopt of huurt, wij staan voor u klaar met geduld en expertise. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, doortastend...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kraaijenkampzoom 50
1541XW Koog aan de Zaan
€ 350.000 k.k.
€ 6.034/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Reiger 104
1628BE Hoorn
€ 350.000 k.k.
€ 3.271/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Kraaijenkampzoom 52
1541XW Koog aan de Zaan
€ 367.500 k.k.
€ 4.224/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Boogschutter 164
1622CL Hoorn
€ 350.000 k.k.
€ 2.966/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Grutto 39
1628BJ Hoorn
€ 339.000 k.k.
€ 3.228/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 117 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Grutto 21
1628BH Hoorn
€ 349.500 k.k.
€ 3.328/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 123 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (58)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
58 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
45 reviews op Google
-
JH JH
6Geen fijne makelaar. Plannen een bezichtiging in de avond zonder lampen. Laat je ook nog 10 min wachten buiten in de regen terwijl de persoon in het huis belt.
-
Dom Helder Camarastraat 1
6Na goed overleg en goed gesprek, en geboden oplossing heeft ertoe geleid dat het vertrouwen in de "Vlieg makelaars" weer grotendeels is hersteld.
-
Tuinstraat 19
10Carel Bos and Robin Carlier we're great. Very knowledgeable & energetic! Pricing wise very competitive (Courtage was pretty much half compared to the realtor on Westzijde 131... surprising to see such a large difference). I would definitely recommend. It was easy to get a quote (which was also difficult with the other realtor I approached). Carel was very pro-active and enthusiastic start to end.
-
Radboudgracht 8
10De service van mijn makelaar(skantoor) was vriendelijk, snel en klantgericht, de communicatie was goed, transparant en duidelijk. Ook werd ik goed door het verkoopprocces begeleid en ondersteunt. Zeer tevreden!
-
Koolmees 56
8Ik heb meerdere makelaars gesproken voordat ik voor Vlieg koos, en Vlieg was ver weg de beste met zowel de prijs die ze dachten voor mijn woning te kunnen krijgen als de prijs die ze aan me rekenden. Alles dat we hadden afgesproken hebben ze waargemaakt.
-
Cantürk Yılmaz
10We hebben onlangs ons eerste huis gekocht met de uitzonderlijke hulp van Carel en het team. De wetenschap dat ze ons tijdens het hele proces steunen, maakte het naar verwachting vrij lastige proces een stuk eenvoudiger. Vooral tijdens de bezichtigingen hadden we geen zorgen, want hij inspecteerde de huizen tot in detail. Hij is zeer deskundig en geeft gedegen advies, met jouw belang in gedachten. We hebben er veel van geleerd. Het is heel gemakkelijk om te bezwijken onder de druk van de huidige huizenmarkt, maar Carel zorgde ervoor dat we met beide benen op de grond bleven staan en de juiste beslissingen namen. Vertrouw hem tijdens het hele proces en je zult een zeer comfortabele tijd hebben bij het kopen van je huis.