Wezenbeek Makelaardij
"Specialist in wonen & agrarisch vastgoed"
Wezenbeek Makelaardij staat al jaren bekend als betrouwbaar en deskundig in de markt van vastgoed. Met een sterke focus op taxatie, aankoop en verkoop van woningen en agrarisch onroerend goed bieden wij persoonlijke en doordachte adviezen. Onze makelaar Arnout is lid van de Nederlandse Vereniging van Makelaars, zowel in de vakgroep Wonen als Agrarisch & Landelijk Vastgoed. Ons kantoor in Kruisland, binnen de gemeente Steenbergen, heeft...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Vinkenbroeksestraat 16
4703SC Roosendaal
€ 825.000 k.k.
€ 3.966/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 1765 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Jordaensplein 22
4703LX Roosendaal
€ 300.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Roosendaalsebaan 26
4724SE Wouw
€ 385.000 k.k.
€ 4.936/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 445 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Laan van Wallonië 16
4701CN Roosendaal
€ 450.000 k.k.
€ 5.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
President Kennedylaan 9
4707AT Roosendaal
€ 425.000 k.k.
€ 3.512/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 273 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bosschenhoofdsestraat 35
4744RS Bosschenhoofd
€ 895.000 k.k.
€ 5.327/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 17895 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (43)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
43 reviews totaal
Funda
28 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Saskia Brems
8 -
Van Bredastraat 40
10Super makelaar! 100% vakmensen die weten hoe het moet. En alles bijzonder snel verzorgd en in orde gemaakt. Wij hebben echt ervaren dat zij ons geholpen en ontzorgd hebben. Een goede verstandhouding in een ontspannen sfeer. In 1 woord: TOP!
-
Judith Welten
10Zeer goed geholpen, zeker een aanrader. Echt een top bedrijf. Dikke 10 verdient.
-
Brandseweg 5
9Een team van drie mensen: ieder vakkundig en persoonlijk betrokken m.b.t. de verkoop van jouw pand. Actie- en resultaatgericht, goede communicatie en overleg. Aangenaam om mee te werken.
-
Gastelsedijk West 106
9Vriendelijk, flexibel, behulpzame, kundige professionele mensen. Een goed advies en behulpzame begeleiding gehad goed op de hoogte gehouden van de voorgang.
-
Bergsestraat 17
10De verkoop was erg snel geregeld en de communicatie liep tevens uitstekend. Wij hebben dan ook goede ervaringen met dit kantoor.
-
Brugweg 7
9Heel fijn makelaarskantoor met betrokken medewerkers. Goed bereikbaar en laagdrempelig contact. Denken mee, klantgericht.
-
Grote Tiende 15
9Prima contact op momenten dat het nodig was. Wij zijn te tevreden. Flexibel. Prijs/kwaliteit is goed.
-
Langeweg 28
9Goed werk voor ons gedaan. Snel gehandeld. Mooie fotos gemaakt. Super film. Hij had ook goede tips Top
-
Tom de Ree
10Fijn contact, prettige samenwerking. Zeker aan te raden!