Loves Makelaardij
Loves Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Emmer-Compascuum. Wij zijn gespecialiseerd in de verkoop, aankoop en verhuur van woningen, met een sterke nadruk op klantgerichtheid en kwaliteit. Onze ervaring en passie voor de woningmarkt maken ons tot een betrouwbare partner in uw woonwens. Wij bieden dienstverlening op maat, met een duidelijke werkwijze en transparante communicatie. Onze medewerkers zijn ge...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Lijsterbeslaan 17
7881PN Emmer-Compascuum
€ 365.000 k.k.
€ 3.174/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 486 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Eerste Koppelveenweg 77
7881ED Emmer-Compascuum
€ 359.000 k.k.
€ 3.355/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 464 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Meerkoet 9
7881DE Emmer-Compascuum
€ 625.000 ,-
€ 4.771/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 778 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Klepel 318
7811KX Emmen
€ 435.000 k.k.
€ 3.816/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oostelijke Koppelveenweg 12
7881EM Emmer-Compascuum
€ 625.000 k.k.
€ 3.551/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 463 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oosterdiep OZ 4
7881CS Emmer-Compascuum
€ 299.000 k.k.
€ 1.759/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 1180 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (56)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
56 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
36 reviews op Google
-
Monica van Opstal
10We hebben Daniëlle ervaren als een zeer betrokken en toegewijde makelaar. Haar heldere en prettige manier van communiceren zorgt ervoor dat alles voor de klant duidelijk en overzichtelijk blijft. Dankzij haar professionele aanpak en persoonlijke betrokkenheid voelden wij ons gedurende het hele proces goed begeleid en volledig op de hoogte.
-
Hoofdkanaal WZ 104
9We hebben Daniëlle ervaren als een zeer betrokken en toegewijde makelaar. Haar heldere en prettige manier van communiceren zorgt ervoor dat alles voor de klant duidelijk en overzichtelijk blijft. Dankzij haar professionele aanpak en persoonlijke betrokkenheid voelden wij ons gedurende het hele proces goed begeleid en volledig op de hoogte.
-
Spil 17
8Professioneel kantoor. Flexibel, zeer goed bereikbaar, meedenkend en behulpzaam. Geeft goed advies en heeft goede kennis van de regionale markt. Het contact is persoonlijk wanneer het kan, zakelijk als het moet. Denkt mee met zowel koper als verkoper waardoor het hele verkoop- en aankoopproces zeer flexibel is verlopen. Absoluut aan te bevelen.
-
jelle weidijk
8 -
Lijsterbeslaan 8
9Contact liep heel goed . Komt afspraken na en geeft goede adviezen ben heel erg tevreden zou haar zeker bij vrienden aanbevelen
-
ibrahim hadla
2Pas goed op voordat je met dit makelaarskantoor zaken doet. Er wordt na oplevering telkens met nieuwe eisen en herstelverzoeken gekomen die niet in het officiële rapport staan. Ze houden de borg onterecht vast en communiceren slecht. Geen aanrader.