- Verkocht
Langeweide 5
6909CV Babberich
€ 400.000 k.k.
€ 3.361/m²
- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 116 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 13 verkochte woningen in Babberich
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Babberich of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Babberich. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 14 woningen in Babberich.
6909CV Babberich
€ 400.000 k.k.
€ 3.361/m²
6909BN Babberich
€ 395.000 k.k.
€ 3.160/m²
6909AJ Babberich
€ 275.000 k.k.
€ 2.894/m²
6909DT Babberich
€ 327.500 k.k.
€ 2.060/m²
6909DN Babberich
€ 398.000 k.k.
€ 3.158/m²
6909BK Babberich
€ 350.000 k.k.
€ 3.333/m²
6909AN Babberich
€ 300.000 k.k.
€ 3.191/m²
6909BR Babberich
€ 299.000 k.k.
€ 3.020/m²
6909CC Babberich
€ 580.000 k.k.
€ 4.603/m²
6909BK Babberich
€ 289.500 k.k.
€ 0/m²
6909DJ Babberich
€ 850.000 k.k.
€ 0/m²
6909CW Babberich
€ 550.000 k.k.
€ 3.142/m²
6909BN Babberich
€ 365.000 k.k.
€ 3.093/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 21 makelaars in Babberich.
Zelf je woning verkopen in Babberich? Vergelijk verkoopmakelaars in Babberich of bekijk de beste verkoopmakelaars in Babberich als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Babberich.
De kosten van een makelaar in Babberich verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Babberich kun je 21 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Babberich om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 13 verkochte woningen in Babberich binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Babberich geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Babberich om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Babberich.
Vergelijk de 21 makelaars in Babberich op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Babberich of de top 10 makelaars in Babberich om snel sterke kantoren te ontdekken.