- Verkocht
Rozenhof 15
5443CA Haps
€ 350.000 k.k.
€ 2.966/m²
- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 121 m²
- Slaapkamers
- 4
Bekijk 19 verkochte woningen in Haps
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Haps of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Haps. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 30 woningen in Haps.
5443CA Haps
€ 350.000 k.k.
€ 2.966/m²
5443BT Haps
€ 509.000 k.k.
€ 3.122/m²
5443CD Haps
€ 499.000 k.k.
€ 3.589/m²
5443PT Haps
€ 385.000 k.k.
€ 4.052/m²
5443PT Haps
€ 369.000 k.k.
€ 4.500/m²
5443CG Haps
€ 389.000 k.k.
€ 3.601/m²
5443CG Haps
€ 388.000 k.k.
€ 3.316/m²
5443AB Haps
€ 600.000 k.k.
€ 3.571/m²
5443AR Haps
€ 519.000 k.k.
€ 2.647/m²
5443PT Haps
€ 350.000 k.k.
€ 4.022/m²
5443AR Haps
€ 475.000 k.k.
€ 4.398/m²
5443BX Haps
€ 395.000 k.k.
€ 2.947/m²
5443CG Haps
€ 395.000 k.k.
€ 4.030/m²
5443AK Haps
€ 325.000 k.k.
€ 0/m²
5443ND Haps
€ 825.000 k.k.
€ 3.125/m²
5443BV Haps
€ 439.000 k.k.
€ 2.660/m²
5443BB Haps
€ 350.000 k.k.
€ 3.846/m²
5443NG Haps
€ 1.095.000 k.k.
€ 6.636/m²
5443BJ Haps
€ 345.000 k.k.
€ 3.165/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 25 makelaars in Haps.
Zelf je woning verkopen in Haps? Vergelijk verkoopmakelaars in Haps of bekijk de beste verkoopmakelaars in Haps als referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Haps.
De kosten van een makelaar in Haps verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Haps kun je 25 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Haps om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 19 verkochte woningen in Haps binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Haps geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Haps om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Haps.
Vergelijk de 25 makelaars in Haps op lokale verkoopervaring, reviews, verwachte opbrengst, courtage en marketingaanpak. Bekijk verkoopmakelaars in Haps of de top 10 makelaars in Haps om snel sterke kantoren te ontdekken.