Direct naar de inhoud
Logo van Des Huizes Makelaars

Cruys Voorberghstraat 168

7558WP Hengelo • Overijssel

Beschikbaar

€ 475.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 11.350

2% overdrachtsbelasting (€ 9.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 486.350

Koopprijs /m²: € 3.467

Fotogalerij

Omschrijving

Aan de rand van de geliefde wijk Hasseler Es staat deze royaal uitgebouwde en goed onderhouden twee-onder-één-kap woning met een fantastisch vrij groen uitzicht aan de voorzijde en een fraai aangelegde achtertuin. De woning beschikt o.a. over een zonnige woonkamer, een riante tuingerichte woonkeuken, garage en parkeergelegenheid op eigen terrein. De rustige groene ligging aan de rand van de woonwijk wordt gecombineerd met een hoog voorzieningenniveau; in de directe omgeving zijn er diverse basisscholen, kinderdagverblijf, wijk-/winkelcentrum, bibliotheek, sportvoorzieningen, uitvalsweg en aansluiting A1. Indeling: Begane grond: Entree, hal met trapopgang, meterkast en vaste kast, woonkamer met veel lichtinval en vrij uitzicht, royale tuingerichte woonkeuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, grote lichtstraat en openslaande deuren naar het terras, deur naar de bijkeuken met vaste kastenwand, opstelplaats voor wasapparatuur en deur naar de achtertuin, toiletruimte met vrijhangend toilet en fontein, binnendoor naar de garage/berging. Eerste verdieping: Overloop, twee ruime slaapkamers (voorheen 3), badkamer voorzien van een ligbad, douche met cabine, vaste wastafel met meubel en tweede toilet. Tweede verdieping: Middels vaste trap bereikbaar, derde slaapkamer met twee Velux dakramen (2020) en een separate bergruimte met opstelplaats voor de cv-installatie. Bijzonderheden: * Bouwjaar: 1985; * Inhoud woonhuis 503 m³; * Woonoppervlakte: 137 m²; * Perceel grootte: 226 m²; * Energielabel C; * Woning is v.v. muur-, vloer-, dakisolatie en dubbel glas HR++; * Warm water en verwarming middels hr-combiketel, Intergas , bouwjaar 2019, huur; * Keuken v.v. inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, oven en combi-oven; * Massief eiken vloer op de begane grond; * Slaapkamers zijn v.v. laminaatvloeren; * De begane grond is voorzien van aluminium kozijnen en deuren * De verdieping is v.v. hardhouten kozijnen; * Screen voorzijde woonkamer aanwezig; * Fraai aangelegde tuin; * Parkeergelegenheid aanwezig op eigen terrein; * Ligging in een kindvriendelijke woonomgeving; * Gelegen nabij uitvalswegen en op-/afrit A1; * In de koopakte zal een deponering van 10% waarborgsom of bankgarantie door de koper worden opgenomen.

Hypotheek berekenen

€ 475.000

Kosten koper (geschat): € 11.350

2% overdrachtsbelasting (€ 9.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 486.350

3,04%

Jaarlijks

%

€ 23.750

Direct beschikbaar

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 475.000 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indeling

Kamers
5 kamers
Slaapkamers
4 slaapkamers
Badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Vloeren
3 woonlagen

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
226 m²
Inhoud
503 m³
Overige inpandige ruimte
8 m²
Achtertuin oppervlakte
60 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1985
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv ketel
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, huur)
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan rustige weg en in woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Tuin ligging
Gelegen op het noorden
Parkeren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capaciteit
1 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
25-04-2026

Badkamer voorzieningen

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Garage voorzieningen

Elektra en verwarming

Extra kenmerken

  • Dakraam en natuurlijke ventilatie

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 7558

Google Maps

Kaart van Hengelo

Verken Hengelo en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in Hengelo

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Hengelo.

Inwoners

-

Geen data

Gemiddelde WOZ

-

Geen data

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 27.100

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

3.895

Totaal geregistreerd

Samenstelling van bewoners

Opleidingsniveau

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Woningvoorraad en bouwperiodes

Bouwperiode van panden

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

11.376

Label A

8.336

Label B

6.524

Label G

4.757

Label E

3.318

Label D

3.052

Label F

2.891

Label A+

424

Label A+++

239

Label A++

155

Label A++++

19

Label A+++++

3

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Hengelo
Periode Misdrijven
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Hengelo.

Veelgestelde vragen over wonen in Hengelo

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer woningen in Hengelo

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.