Direct naar de inhoud
Logo van Cense Makelaars

de Favaugeplein 21 F 52

2042TN Zandvoort • Noord-Holland

Verkocht

€ 275.000 k.k.

Kosten koper (geschat): € 7.350

2% overdrachtsbelasting (€ 5.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 282.350

Koopprijs /m²: € 5.500

Fotogalerij

Omschrijving

Wat heerlijk knus appartement met fantastisch uitzicht over zee! Op de 9e verdieping van het complex 'de Rotonde' gelegen zeer verzorgd 2 kamer appartement met balkon op het zuiden. Vanuit de sfeervolle woonkamer en natuurlijk vanaf het balkon is er prachtig uitzicht over de boulevard, strand en de zee. Je kan met dit mooie zelfs Scheveningen zien liggen. In de onderbouw heb je een eigen berging en er is een gezamenlijke fietsenberging. De locatie is zeer centraal ten opzichte van het gezellige centrum met alle voorzieningen of het NS-station waar de treinen in 30 minuten, rechtstreeks naar Amsterdam rijden. >> Eventueel is er een garagebox te koop voor € 50.000,- k.k. << INDELING Begane grond: centrale entree met bellentableau en brievenbussen. Afgesloten deur met toegang tot de bergingen, gezamenlijke fietsenberging, trappenhuis en de liften. 9e verdieping: entree/hal met deur naar de knusse woonkamer waar je gelijk de zee ziet en wat een geweldig weids uitzicht is dit! Via de woonkamer kom je in de keuken voorzien van gas kookplaat, afzuigkap, koelkast met vriesvakje, vaatwasser en een oven. De slaapkamer is via de hal en via de keuken te bereiken. Het is een ruim bemeten kamer met een vaste kastenwand over de hele lengte. Vanuit de slaapkamer is er prachtig uitzicht over zee, strand en boulevard en nu helemaal naar het noorden, waar je zelfs IJmuiden goed ziet liggen. De compacte badkamer heeft een douche, wastafel en een toilet. De VvE is bezig met het in kaart brengen van groot onderhoud aan het complex. Voor het vervangen van de kozijnen, vervangen en verbreden balkons is een extra bijdrage van € 329,50 per maand voor dit appartement van toepassing. Dit onderhoud zal onder andere zorgdragen voor meer woongenot, betere uitstraling van het complex en betere isolatiewaarden. Goed om te weten - Mogelijkheid om inpandige garagebox te kopen € 50.000,- (Burg. van Fenemaplein) - Appartement wordt compleet gemeubileerd en gestoffeerd opgeleverd - Appartement wordt inclusief keukeninventaris opgeleverd - Direct aan de wandelboulevard gelegen; je loopt zo het strand op - Energielabel C - Keurig onderhouden appartement - Complex staat aan de wandelboulevard dus geen verkeer voor de deur - Op korte afstand van NS-station - Directe treinverbinding richting Haarlem en Amsterdam - Om de hoek van het centrum - Servicekosten € 210,- per maand, exclusief bijdrage groot onderhoud € 329,50 per maand - Servicekosten zijn inclusief voorschot water en voorschot stookkosten - Blokverwarming - Notaris keuze verkopers; van der Valk notariaat

Hypotheek berekenen

€ 275.000

Kosten koper (geschat): € 7.350

2% overdrachtsbelasting (€ 5.500) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 282.350

2,78%

Jaarlijks

%

€ 13.750

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (met NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 275.000 k.k.
Status
Verkocht
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
appartement, portiekflat (appartement)

Indeling

Kamers
2 kamers
Slaapkamers
1 slaapkamer
Badkamers
1 badkamer
Vloeren
1 woonlaag
Gelegen op
9e woonlaag

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
162 m³
Gebouw gebonden buitenruimte
5 m²

Bouw en energie

Bouwjaar
1968
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Plat dak
Isolatie
Dubbel glas
Verwarming
Blokverwarming
Warm water
Centrale voorziening en geiser
Energielabel
C

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom
VvE ingeschreven KvK
Ja
VvE jaarlijkse vergadering
Ja
VvE periodieke bijdrage
Ja
VvE reservefonds aanwezig
Ja
VvE onderhoudsplan
Ja
VvE opstalverzekering
Ja

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte
Aan vaarwater, aan water, in centrum, in woonwijk, open ligging, vrij uitzicht en zeezicht
Berging
Inpandig
Parkeren
Parkeervergunningen

Planning

Aangeboden sinds
03-06-2025
Verkoopdatum
28-07-2025

Badkamer voorzieningen

Douche, toilet, en wastafel

Extra kenmerken

  • Buitenzonwering
  • lift
  • en natuurlijke ventilatie

Kaarten

Postcodekaart

Postcodekaart voor 2042

Google Maps

Zandvoort op de kaart

Geografische oriëntatie en makelaarsdichtheid in Zandvoort

Woon- en buurtcijfers in Zandvoort

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in Zandvoort. In 2025 waren er 16.365 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 447.203.

Inwoners

16.365

Laatste jaar: 2025

Gemiddelde WOZ

EUR 447.203

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 36.191

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

1.062

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in Zandvoort
Jaar Inwoners
2021 16.135
2022 16.065
2023 16.505
2024 16.450
2025 16.365

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in Zandvoort
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 361.785
2022 EUR 393.086
2023 EUR 437.155
2024 EUR 430.941
2025 EUR 447.203

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 4.345 0-15: 1.995 15-25: 1.540 25-45: 3.525 45-65: 4.970

Opleidingsniveau

Hoger

3.870

Praktisch

3.710

Middelbaar

4.690

Herkomst inwoners (2025)

Europa

2.095

Nederland

11.850

Buiten Europa

2.435

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 1.165
Appartementen 5.069
Tussenwoningen 2.280
Vrijstaande woningen 514
Twee-onder-één-kap woningen 521

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 91
1900 tot 1925 1.083
1925 tot 1950 887
1950 tot 1970 1.956
1970 tot 1980 397
1980 tot 1990 770
1990 tot 2000 486
2000 tot 2010 166
2010 tot 2020 284
2020 en later 64

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label C

1.922

Label A

1.579

Label E

1.379

Label D

1.249

Label B

907

Label F

859

Label G

758

Label A+

169

Label A+++

137

Label A++

68

Label A++++

8

Label A+++++

0

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in Zandvoort
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.135 2.657
2021 1.296 2.726
2022 1.019 2.536
2023 871 2.379
2024 850 2.394

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.165 • Elektriciteit: 2.975

Huurwoning

Gas: 786 • Elektriciteit: 1.903

Koopwoning

Gas: 905 • Elektriciteit: 2.745

Appartement

Gas: 673 • Elektriciteit: 1.913

Tussenwoning

Gas: 913 • Elektriciteit: 2.591

Vrijstaande woning

Gas: 1.674 • Elektriciteit: 4.242

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.282 • Elektriciteit: 3.209

Bedrijvigheid in Zandvoort (2025)

Handel en HORECA 600
Nijverheid en energie 410
Zakelijke dienstverlening 760
Overheid, onderwijs en zorg 385
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 185
Financiele diensten en onroerendgoed 165
Cultuur, recreatie en overige diensten 335

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 2.850

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in Zandvoort
Periode Misdrijven
jan 2025 51
jan 2026 56
jul 2025 97
jun 2025 110
mei 2025 112
mrt 2025 82
nov 2024 58
nov 2025 64
okt 2024 86
okt 2025 66
sep 2024 104
sep 2025 85

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van Zandvoort.

Veelgestelde vragen over wonen in Zandvoort

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft Zandvoort?

Zandvoort telt in 2025 ongeveer 16.365 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zandvoort is in 2025 circa € 447.203.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zandvoort ligt rond € 36.191 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zandvoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.062 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zandvoort?

In Zandvoort komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.069 woningen.

Meer woningen in Zandvoort

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.