Peter Pals Makelaardij o/g b.v.
"Meer dan 30 jaar een begrip in Oostzaan-Zaanstad!"
Bij Peter Pals Makelaardij o/g in Zaandam staan jarenlange ervaring en passie voor vastgoed centraal. Wij helpen u bij het kopen, verkopen of verhuren van woningen en zorgen voor een persoonlijke aanpak. Onze specialisatie ligt in de nieuw bouw, maar wij zijn eveneens gespecialiseerd in alle aspecten van de huizenmarkt. Met een sterke aanwezigheid in de Zaanstreek, van Oostzaan tot Krommenie en Westzaan, staan wij voor u klaar met profe...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Tamboerijnhof 15
1544ZA Zaandijk
€ 450.000 k.k.
€ 4.639/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- 223 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Jollenmakersweg 21
1511DA Oostzaan
€ 675.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 140 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Noorderven 239
1504AL Zaandam
€ 465.000 k.k.
€ 5.167/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Mediterraan 19
1566SW Assendelft
€ 469.500 k.k.
€ 4.230/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- 132 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
De Weer 40
1504AJ Zaandam
€ 450.000 k.k.
€ 3.913/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 208 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Abeelstraat 17
1505TM Zaandam
€ 299.000 k.k.
€ 3.934/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- 138 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (75)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
75 Bewertungen insgesamt
Funda
52 Bewertungen auf Funda
23 Bewertungen bei Google
-
De Herkulis 16
10We hebben heel fijn met Frank samengewerkt voor de aankoop van onze woning. Echt een aanrader om met hem de woningmarkt op t egaan. Hij ziet kansen, helpt met omdenken en is zeer deskundig over de woningmarkt.
-
Kerkstraat 140
10Wij hebben weer voor Peter pals makelaardij gekozen omdat ze nu voor de 2de keer ons hebben geholpen om een nieuw huis voor Ons te beoordelen zodat wij een mooi bod konden uitbrengen. Daarna hebben ze ons geholpen om ons eigen huis in de verkoop te krijgen we hadden veel bezichtigingen en ons huis is verkocht aan hele aardige mensen. Super vriendelijk personeel en eerlijk,daar houden wij van! Het contact liep ook heel soepel en snel. Nogmaals dank Peter Pals makelaardij top…
-
Brouwersveld 63
10Erg tevreden over deze makelaar: heldere communicatie, fijne begeleiding tijdens het hele traject en mijn huis is binnen korte tijd boven de vraagprijs verkocht. Absoluut een aanrader
-
Wijzend 23
10Übersetzt durch KIFrank ist ein guter Makler, sehr direkt aber weiß genau, wovon er spricht. Der Kontakt verlief sich sehr gut. Sehr fachkundige Beratung. Denkt mit allem mit und hat sicher Verstand für verschiedene Dinge. Ein Top-Makler.
-
Brouwersveld 49
10Übersetzt durch KISehr guter Kontakt zum Makler, der Makler war sehr deutlich und bei Zweifeln konnten wir immer anrufen. Für uns sehr angenehm. Auf der Suche nach Makler Peter Pals und Empfehlung.