Peter Pals Makelaardij o/g b.v.
"Meer dan 30 jaar een begrip in Oostzaan-Zaanstad!"
Bij Peter Pals Makelaardij o/g in Zaandam staan jarenlange ervaring en passie voor vastgoed centraal. Wij helpen u bij het kopen, verkopen of verhuren van woningen en zorgen voor een persoonlijke aanpak. Onze specialisatie ligt in de nieuw bouw, maar wij zijn eveneens gespecialiseerd in alle aspecten van de huizenmarkt. Met een sterke aanwezigheid in de Zaanstreek, van Oostzaan tot Krommenie en Westzaan, staan wij voor u klaar met profe...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Tamboerijnhof 15
1544ZA Zaandijk
€ 450.000 k.k.
€ 4.639/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 223 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Jollenmakersweg 21
1511DA Oostzaan
€ 675.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 140 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Noorderven 239
1504AL Zaandam
€ 465.000 k.k.
€ 5.167/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Mediterraan 19
1566SW Assendelft
€ 469.500 k.k.
€ 4.230/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 132 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
De Weer 40
1504AJ Zaandam
€ 450.000 k.k.
€ 3.913/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 208 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Abeelstraat 17
1505TM Zaandam
€ 299.000 k.k.
€ 3.934/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (75)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
75 avis total
Funda
52 commentaires sur Funda
23 commentaires sur Google
-
De Herkulis 16
10We hebben heel fijn met Frank samengewerkt voor de aankoop van onze woning. Echt een aanrader om met hem de woningmarkt op t egaan. Hij ziet kansen, helpt met omdenken en is zeer deskundig over de woningmarkt.
-
Kerkstraat 140
10Wij hebben weer voor Peter pals makelaardij gekozen omdat ze nu voor de 2de keer ons hebben geholpen om een nieuw huis voor Ons te beoordelen zodat wij een mooi bod konden uitbrengen. Daarna hebben ze ons geholpen om ons eigen huis in de verkoop te krijgen we hadden veel bezichtigingen en ons huis is verkocht aan hele aardige mensen. Super vriendelijk personeel en eerlijk,daar houden wij van! Het contact liep ook heel soepel en snel. Nogmaals dank Peter Pals makelaardij top…
-
Brouwersveld 63
10Erg tevreden over deze makelaar: heldere communicatie, fijne begeleiding tijdens het hele traject en mijn huis is binnen korte tijd boven de vraagprijs verkocht. Absoluut een aanrader
-
Wijzend 23
10Traduit par l'IAFrank est un excellent agent immobilier, très direct mais sait de quoi il parle. Le contact s'est très bien déroulé. Conseils très compétents. Il pense à tout et a certainement de la compréhension dans divers domaines. Un agent immobilier de premier plan.
-
Brouwersveld 49
10Traduit par l'IAUn très bon contact avec l'agent immobilier, l'agent était très clair et en cas de doute nous pouvions toujours appeler. Pour nous, c'était très agréable. À la recherche de l'agent immobilier Peter Pals et recommandateur.