Kruithof Makelaardij B.V.
"Persönlich, engagiert und transparent"
Bei Kruithof Makelaardij stehen wir für Sie als zuverlässiger Partner bei jedem Schritt in Ihrer Wohnungsstory. Ob es um das Finden eines neuen Hauses, den Verkauf Ihres aktuellen Wohnhauses oder finanzielle Beratung geht, wir helfen Ihnen mit persönlicher Hingabe und transparenter Kommunikation. Unser Team aus Maklern, Beratern und Marketeers sorgt dafür, dass Ihre Ziele mit Expertise und Leidenschaft erreicht werden. Wir verstehen, wi...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Maten 133
3831PJ Leusden
€ 450.000 k.k.
€ 4.737/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 161 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Unterbreitung
Christinapad 27
3871CJ Hoevelaken
€ 525.000 k.k.
€ 4.102/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 159 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Glazenierstraat 40
3828DG Hoogland
€ 525.000 k.k.
€ 5.097/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 119 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Laan van Bovenduist 164
3826JA Amersfoort
€ 350.000 k.k.
€ 7.447/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 47 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Eikenlaan 34
3828BZ Hoogland
€ 450.000 k.k.
€ 5.114/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- 190 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Kraailandhof 59
3828JP Hoogland
€ 500.000 k.k.
€ 5.208/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 96 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (83)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
83 Bewertungen insgesamt
Funda
61 Bewertungen auf Funda
22 Bewertungen bei Google
-
Zandkamp 295
9Zeer goed genoeg overleg en uit leg makkelijk in de buurt bekend met de woning Duidelijk foto's geen vergroting het is zo als het is
-
Baak van Zierikzee 18
10Het zijn echte vakmensen en heel erg menselijk je koopt en verkoopt niet dagelijks een huis maar hebben ons echt perfect geholpen in de verkoop van onze woning met genoeg bezichtigingen en een goeie verkoop en de aankoop van onze droomwoning we hebben het ze niet even makkelijk gemaakt maar had geen betere makelaar kunnen wensen.
-
Het Moer 7
10Verkopen van een huis doe je niet elke dag. De lokale kennis was cruciaal om het huis marktconform en een beetje + te verkopen. De service en begeleiding naast deskundigheid was voor ons erg belangrijk. Wat we nu ook weten is dat lokale kennis inbrengen ook van belang is!
-
Zandkamp 183
9Mike is een fijne toegankelijke makelaar die heel goed op de hoogte is van de lokale markt. Heeft een goede inschatting gemaakt van de waardebepaling en de uiteindelijke vraagprijs. De woning was heel snel verkocht, nog voor de bezichtigingen plaats zouden vinden, maar ook het natraject en het contact met Arina was top.
-
Kreupelstraat 6 C
9Prettig contact en je wordt ontzorgt als verkoper. Zowel het contact met Mike als met Arina is heel goed
-
Pottenbakkerlaan 28
10Geweldige hulp en deskundigheid met alles wat ik niet wist hebben ze ons geholpen wij. Makelaar kruithof zullen wij bij iedereen aanbevelen