Makelaardij Thuis
"Zuhause wohnen!"
Makelaardij Thuis is een jong en gedegen kantoor in Vlaardingen dat jarenlange ervaring heeft opgedaan in de vastgoedmarkt. Sinds 2008 staat Bernadette Veltman met haar team voor de deur, en sindsdien is het kantoor onmisbaar geworden in de regio. Dagelijks werken zij met plezier aan aankopen, verkoop en taxaties. Het kantoor is gevestigd aan Korte Hoogstraat 33A en staat open voor bezoekers die graag een kop koffie willen drinken. Bijn...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Francijntje de Kadtlaan 136
3136LR Vlaardingen
€ 795.000 k.k.
€ 5.096/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 156 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Johan Willem Frisolaan 42
3136BH Vlaardingen
€ 529.000 k.k.
€ 3.977/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 269 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Dijklaan 27
3131VB Vlaardingen
€ 289.000 k.k.
€ 3.658/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 79 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Stadhouderslaan 42
3136BN Vlaardingen
€ 545.000 k.k.
€ 3.562/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 153 m²
- Fläche des Grundstücks
- 223 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Populierendreef 63
3137CT Vlaardingen
€ 479.000 k.k.
€ 3.685/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- 151 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Boterstraat 37
3134ER Vlaardingen
€ 439.000 k.k.
€ 4.933/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 89 m²
- Fläche des Grundstücks
- 94 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (100)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
100 Bewertungen insgesamt
Funda
87 Bewertungen auf Funda
13 Bewertungen bei Google
-
Schiedamseweg 123
8Betrokken en vaak updates na bezichtigingen. Fijn contact en behulpzaam. En dachten goed mee en gaven tips
-
Johan Willem Frisolaan 18
9Professionele begeleiding gehad. Is betrokken en zegt wat ze doet en doet wat ze zegt. Heeft zaken goed georganiseerd.
-
Oosthavenplaats 32
10Patrick is een hele prettige makelaar! Hij begeleidde mij ook bij mijn vorige huis. Zo hem zo weer nemen als makelaar.
-
Francijntje de Kadtlaan 3
10De persoonlijke benadering, de kennis over de wijk, elk advies maar vooral het netwerk en presentie. Niet voor niets dat ze keer op keer als beste makelaar uit de regio word gekozen
-
Kasia
2Helaas werden we vanaf het begin niet serieus genomen. De makelaar heeft ons telefoonnummer en e-mailadres gevraagd om ons aanbiedingen te sturen, maar er zijn nu 5 maanden voorbij en hij heeft ons nog steeds niets gestuurd 🤣 …
-
Eendrachtstraat 1
9Fijne makelaar. Alles is soepel verlopen. Fijn telefonisch op de hoogte gehouden wan alle stappen en updates.
-
Insulindestraat 74
9Een fijne makelaar met kennis van zaken. Het hele team zet zich volledig in om een goede verkoop te realiseren. De communicatie verliep goed en daar waar nodig was er veel overleg. Het was ook fijn dat er goed wordt meegedacht bij het oplossen van praktische zaken.
-
Kethelsesluis 9