Makelaardij Thuis
"¡Vivir en casa!"
Makelaardij Thuis is een jong en gedegen kantoor in Vlaardingen dat jarenlange ervaring heeft opgedaan in de vastgoedmarkt. Sinds 2008 staat Bernadette Veltman met haar team voor de deur, en sindsdien is het kantoor onmisbaar geworden in de regio. Dagelijks werken zij met plezier aan aankopen, verkoop en taxaties. Het kantoor is gevestigd aan Korte Hoogstraat 33A en staat open voor bezoekers die graag een kop koffie willen drinken. Bijn...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Johan Willem Frisolaan 42
3136BH Vlaardingen
€ 529.000 k.k.
€ 3.977/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 269 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Dijklaan 27
3131VB Vlaardingen
€ 289.000 k.k.
€ 3.658/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Stadhouderslaan 42
3136BN Vlaardingen
€ 545.000 k.k.
€ 3.562/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 153 m²
- Área del lote
- 223 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Populierendreef 63
3137CT Vlaardingen
€ 479.000 k.k.
€ 3.685/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 151 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Boterstraat 37
3134ER Vlaardingen
€ 439.000 k.k.
€ 4.933/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- 94 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Aletta Jacobskade 58
3137TB Vlaardingen
€ 549.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 142 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (100)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
100 reseñas total
Funda
87 opiniones en Funda
13 reseñas en Google
-
Schiedamseweg 123
8Betrokken en vaak updates na bezichtigingen. Fijn contact en behulpzaam. En dachten goed mee en gaven tips
-
Johan Willem Frisolaan 18
9Traducido por IAHa tenido asistencia profesional. Está involucrado y dice lo que hace y hace lo que dice. Ha organizado bien los asuntos.
-
Oosthavenplaats 32
10Patrick is een hele prettige makelaar! Hij begeleidde mij ook bij mijn vorige huis. Zo hem zo weer nemen als makelaar.
-
Francijntje de Kadtlaan 3
10De persoonlijke benadering, de kennis over de wijk, elk advies maar vooral het netwerk en presentie. Niet voor niets dat ze keer op keer als beste makelaar uit de regio word gekozen
-
Kasia
2Helaas werden we vanaf het begin niet serieus genomen. De makelaar heeft ons telefoonnummer en e-mailadres gevraagd om ons aanbiedingen te sturen, maar er zijn nu 5 maanden voorbij en hij heeft ons nog steeds niets gestuurd 🤣 …
-
Eendrachtstraat 1
9Fijne makelaar. Alles is soepel verlopen. Fijn telefonisch op de hoogte gehouden wan alle stappen en updates.
-
Insulindestraat 74
9Een fijne makelaar met kennis van zaken. Het hele team zet zich volledig in om een goede verkoop te realiseren. De communicatie verliep goed en daar waar nodig was er veel overleg. Het was ook fijn dat er goed wordt meegedacht bij het oplossen van praktische zaken.