Mark Renkema Makelaardij B.V.
"Nichts mit Steinen, wohl mit Menschen"
Mijn passie voor de makelaardij begon met het helpen van mensen in hun zoektocht naar een nieuw thuis. In de regio Utrecht ben ik sinds lang geleden actief en blijf ik meedoen met de wisselende markt. Elke klant heeft unieke behoeften, en daarom richt ik me altijd op persoonlijk advies en een gerichte aanpak. Ik ben van mening dat succes in de makelaardij komt door betrokkenheid en transparantie. Door goed te luisteren en snel in actie...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Bosstraat 3 b
3971XA Driebergen-Rijsenburg
€ 500.000 k.k.
€ 7.937/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 63 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Baanstraat 13 C
3581VS Utrecht
€ 500.000 k.k.
€ 5.952/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 84 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
de Wetstein Pfisterlaan 32
3971BW Driebergen-Rijsenburg
€ 925.000 k.k.
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- 470 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Trompetbloemlaan 30
3452CE Vleuten
€ 625.000 k.k.
€ 5.123/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 122 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Veldbloemlaan 87
3452CK Vleuten
€ 635.000 k.k.
€ 5.080/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 125 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
De Ruiterberg 23
3452NB Vleuten
€ 675.000 k.k.
€ 5.579/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 121 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (48)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
48 Bewertungen insgesamt
Funda
43 Bewertungen auf Funda
5 Bewertungen bei Google
-
ing. E.J. Moest
10Übersetzt durch KIJahrenlang eine sehr feine Person und Makler, die Käufer/Verkäufer in angenehmer und zuverlässiger Weise entlastet!
-
Biltstraat 117
10Professioneel en helder verwachtingsmanagement. Prettige samenwerken en altijd bereikbaar voor advies
-
Wilhelminastraat 22
10Brenda en Mark zijn bij uitstek de beste makelaars die wij kennen. Zowel de aankoop ging super fijn en de verkoop ging ook super soepel en snel. Korte lijntjes en snel duidelijkheid, precies wat je wilt als je een huis koopt en/of verkoopt.
-
Cantondreef 43
10We hebben vaker huizen verkocht, maar Mark is de eerste makelaar waarmee het ook een plezierige verkoop was. Mark is betrokken, heel goed bereikbaar en heeft verstand van zaken. In het eerste gesprek geeft hij duidelijk aan wat je kunt verwachten en dat klopt tot en met het laatste gesprek. Wij kunnen Mark van harte aanbevelen!
-
Gansstraat 133
10Prettige communicatie, neemt de tijd om vragen te beantwoorden, altijd bereikbaar voor overleg. Goede adviezen omtrent onderhandelingen.
-
Park Arenberg 79
10Übersetzt durch KISehr kompetenter Makler, der gut erreichbar ist und mit den Wünschen des Käufers mitdenkt. Herzlich zu empfehlen!
-
Van der Goesstraat 51
10Übersetzt durch KISehr feine und angenehme Kommunikation. Gaben fachkundigen Rat zu Nachbarn und dem baulichen Zustand des Hauses. Darüber hinaus ließen die Makler uns gut nachdenken über diesen wichtigen Schritt, indem sie gute Fragen stellten, ohne dabei aufdringlich zu sein. Echt eine Empfehlung für jeden, der nach einer Top-Maklerin sucht in der Umgebung von Utrecht.