Ditters - Ede
"Maklerarbeiten, Hypotheken & Versicherungen"
Bei Ditters steht das Wohnen im Mittelpunkt, mit dem Fokus auf sorgenfreies Wohnkomfort. Ob Sie nun kaufen, verkaufen oder Hilfe bei Hypotheken- und Versicherungsfragen benötigen – wir sorgen für eine flüssige und zielgerichtete Vorgehensweise. Mit Spezialisten auf jedem Gebiet unter einem Dach bieten wir persönliche Beratung und umfassende Marktkenntnisse. Unsere fünf Niederlassungen in Amersfoort, Arnhem, Ede, Veenendaal und Wageninge...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Drafveld 9
6711VJ Ede
€ 850.000 k.k.
€ 4.521/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 188 m²
- Fläche des Grundstücks
- 169 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Lindelaan 26
6711MT Ede
€ 325.000 k.k.
€ 4.167/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Wandscheerstraat 19
6717KP Ede
€ 599.000 k.k.
€ 4.279/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 140 m²
- Fläche des Grundstücks
- 254 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Ketelstraat 15
6713AM Ede
€ 675.000 k.k.
€ 5.357/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- 262 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Nachtegaallaan 15
6713BV Ede
€ 510.000 k.k.
€ 4.766/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- 201 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Twijnstraat 17
6717GH Ede
€ 419.500 k.k.
€ 4.034/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- 205 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (273)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
273 Bewertungen insgesamt
Funda
219 Bewertungen auf Funda
54 Bewertungen bei Google
-
Nico van Ree
10Wij zijn maximaal tevreden over het werk wat makelaardij Ditters voor ons heeft gedaan met de verkoop van ons appartement. Fam. N.van Ree Ede.
-
Nienhof 68
9Ditters makelaars zijn deskundig en begeleiden je als verkoper met oog voor jouw persoonlijke wensen en de lokale markt. Lees nog wel even de tekst over je te verkopen woning na, daar was nog wel een slagje te maken. Maar met de begeleiding van Ditters makelaars hebben wij kopers gevonden die begrijpen wat het betekent om een woning van een dierbare los te moeten laten. Dat maakt het proces een stuk gemakkelijker.
-
Mark
10 -
Simon Pattinasarany
10Ik heb een zeer positieve ervaring gehad met de verkoop van mijn huis. Vanaf het eerste moment ben ik uitstekend begeleid door Jan van Doorn en Anoushka Wijnberger. De communicatie was helder en snel, waardoor ik altijd goed op de hoogte was van de voortgang. De foto van het huis voor de verkoop is heel professioneel opgezet. Wat ik vooral waardeer is de professionele begeleiding gedurende het hele proces. Er werd actief meegedacht en ik kreeg goed advies, wat uiteindelijk heeft geleid tot een mooie verkoopprijs. Ook de snelheid waarmee alles is verlopen, heeft mijn verwachtingen overtroffen. Kortom: een betrouwbare en deskundige makelaar die ik zeker aanbeveel!