Majoor Makelaars Baarn e.o.
"Von gutem Kontakt bis zum Kaufvertrag."
Bij Majoor Makelaars Baarn e.o. staat klantgerichtheid centraal. Onze medewerkers zijn er om jouw wensen te begrijpen en te realiseren, of het nu gaat om de eerste stap in een nieuw hoofd- of bedrijfspand, of een overgang naar betere omstandigheden. Wij luisteren, analyseren en helpen je met elke stap van het proces. Onze expertise omvat zowel woningen als bedrijfsruimtes, van aankoop tot verkoop en verhuur. Wij combineren marktkennis m...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Bernard Zweerslaan 3
3741HL Baarn
€ 550.000 k.k.
€ 5.556/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 99 m²
- Fläche des Grundstücks
- 155 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Ypendael 12
3743AW Baarn
€ 450.000 k.k.
€ 4.500/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 130 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Ploeglaan 61
3755HS Eemnes
€ 515.000 k.k.
€ 4.478/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 145 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Eemnesserweg 79
3743AG Baarn
€ 1.450.000 k.k.
€ 4.303/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 337 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1200 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Pompstraat 9
3742WL Baarn
€ 475.000 k.k.
€ 5.588/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 85 m²
- Fläche des Grundstücks
- 111 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Bestellt
Prof. Krabbelaan 14
3741EN Baarn
€ 350.000 k.k.
€ 5.303/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 66 m²
- Fläche des Grundstücks
- 89 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (22)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
22 Bewertungen insgesamt
Funda
13 Bewertungen auf Funda
9 Bewertungen bei Google
-
BvdM92 -
10Wij hebben onze woning verkocht via Majoor Makelaars en zijn ontzettend tevreden over hun begeleiding. Het verkooptraject kende een lastige fase waarin de kopers zich aanvankelijk hadden teruggetrokken. Dankzij de rust, deskundigheid en vasthoudendheid van het team zijn zij echter binnenboord gehouden en is de verkoop alsnog succesvol afgerond. De communicatie was altijd helder, snel en persoonlijk. We voelden ons echt ontzorgd en gesteund gedurende het hele proces. Een professionele makelaar die doet wat hij zegt en ook in moeilijke momenten blijft meebewegen. Een absolute aanrader!
-
Jeroen de Vries
10Wij kijken met een goed gevoel terug op de samenwerking met onze makelaar. Vanaf het eerste moment was het contact snel, duidelijk en prettig. Het winkelpand moest geheel verbouwd worden en wij kregen de ruimte voor onze plannen, wat wij erg hebben gewaardeerd. De communicatie verliep vlot en vragen werden altijd snel beantwoord. Dat gaf vertrouwen! Kortom: een betrokken makelaar die meedenkt, snel schakelt en prettig samenwerkt. Zeker een aanrader!
-
Rob Bakker
10Übersetzt durch KIVerkaufen ohne Sorgen ist die perfekte Beschreibung von Majoor Makelaars. Edwin und sein Team haben uns unglaublich gut bei der Verkauf der Wohnung unseres verstorbenen Sohnes an der Talmalaan 30 in Baarn geholfen. Er und sein Team waren immer erreichbar, sehr kompetent, konsequent und sehr präzise. Das Durchlaufen des gesamten Verkaufsprozesses verlief perfekt und mit viel Aufmerksamkeit für unsere Fragen. Die riesige Erfahrung und die Geduld von Edwin und Wijnand gaben uns Ruhe. Sie waren persönlich beteiligt und keine Frage war zu viel. Insgesamt gab das uns viel Vertrauen, und wir sind sehr zufrieden mit der Art und Weise, wie der Verkauf abgelaufen ist und mit dem Ergebnis. Wir möchten Edwin, Wijnand und das gesamte Team unglaublich danken für ihre Hilfe und Einsatz!