Mark Teeuwissen - Makelaar in Woongeluk
In Huizen staat Mark Teeuwissen - Makelaar in Woongeluk voor een persoonlijke en gerichte aanpak van aankoop en verkoop. Met als doel om mensen te helpen hun woonwensen realiseren, legt hij de nadruk op woongeluk als kernwaarde. Hij zoekt niet alleen naar een woning, maar naar het juiste huis dat past bij jouw levensstijl en behoeften. Mark combineert zijn expertise met een professionele werkwijze, onderbouwd door het VastgoedCert certi...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verkauft
Singel 9
1261XP Blaricum
€ 760.000 k.k.
€ 6.496/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 226 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Wetering 16
1261NH Blaricum
€ 297.500 k.k.
€ 3.967/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 75 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Bestellt
Spaanderbank 55
1274GC Huizen
€ 535.000 k.k.
€ 4.385/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 143 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Landweg 12
1276AS Huizen
€ 575.000 k.k.
€ 4.637/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 293 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Zomerkade 210
1273SR Huizen
€ 369.500 k.k.
€ 4.347/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 85 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Klipper 15
1276BP Huizen
€ 475.000 k.k.
€ 3.571/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 163 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (25)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
25 Bewertungen insgesamt
Funda
16 Bewertungen auf Funda
9 Bewertungen bei Google
-
Een funda gebruiker
8Enthousiaste persoon, met levenservaring, inlevingsvermogen en een goed verhaal naar potentiële kopers toe
-
Ceintuurbaan 43
10Prettige makelaar om mee samen te werken; zowel de verkoop van ons oude huis als de aankoop van ons nieuwe huis laten doen.
-
Klipper 15
10Mark heeft precies gedaan waarop ik hoopte. Zeer toegankelijk, prettig en makkelijk in de omgang. Ik zal hem zeker aanbevelen!
-
Kamperzand 26
10Mark heeft ons uitstekend geholpen. Tijdens het kennismakingsgesprek heeft hij goed naar ons geluisterd en op basis daarvan hebben we een plan gemaakt. Er zijn redelijk wat bezichtigingen geweest, maar dit maakte Mark niks uit en bleef altijd enthousiast. Hartstikke bedankt!
-
Plaggewagen 2
10Übersetzt durch KIHat meine Interessen gut in der Verkauf berücksichtigt. Mark ist sehr angenehm im Umgang. Klare Kommunikation.
-
Driestweg 11
9Übersetzt durch KIMark ist eine sehr feine Menschen-Beziehung, die sich auf Wohnwohl konzentriert. Er denkt kritisch mit und denkt außerhalb der Box. Er ist geschickt in Besichtigungen und Verhandlungen und hat zusätzlich ein feines Netzwerk um sich herum.
-
Eikenweg 32
9Übersetzt durch KIWir waren bereits mit Mark von dem Verkauf eines früheren Hauses bekannt. Mark ist immer sehr flexibel, wenn es darum geht, sich schnell miteinander zu vernetzen, und hat gute Kenntnisse des Marktes auch außerhalb von Huizen.