Pulles Makelaardij
"Ein Team für Sie, Pulles Makelaardij!"
Bij Pulles Makelaardij werken we als team, waarin iedereen betrokken is bij jouw dossier. We stellen je aan alle medewerkers voor, zodat we samen het beste resultaat voor jou kunnen behalen. Of het nu gaat om de verkoop van je woning, een financieel advies of hulp bij de overstap, wij zorgen voor een soepele en stressvrije transactie. Onze allround makelaardij biedt persoonlijke service en professioneel advies, zodat je altijd weet waar...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Ganzenheuvel 18
6511WD Nijmegen
€ 375.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Tooropstraat 188 A
6521NX Nijmegen
€ 250.000 k.k.
€ 5.000/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 50 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Tooropstraat 188
6521NX Nijmegen
€ 189.000 k.k.
€ 3.857/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 49 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Serenadestraat 22
6544XL Nijmegen
€ 425.000 k.k.
€ 4.722/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- 230 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
van Oldenbarneveltstraat 15
6512AS Nijmegen
€ 565.000 k.k.
€ 3.897/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 145 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Galileïstraat 11
6533LS Nijmegen
€ 500.000 k.k.
€ 4.237/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 173 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (90)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
90 Bewertungen insgesamt
Funda
50 Bewertungen auf Funda
40 Bewertungen bei Google
-
de Steekse Acker 1106
10Makelaar werkt zorgvuldig, is vriendelijk en prettig in contact, denkt mee over mogelijkheden om het huis goed op de markt te brengen. Wij kijken positief terug op de verkoop van onze woning.
-
Herdenkingsstraat 42
9Persoonlijke benadering, goede tips voor de verkoop, goede terugkoppeling van bezichtigingen, goede informatievoorziening in het algemeen
-
Edwin Janssen
10Precies de reden waarom je een makelaar inschakelt bij de koop-/aankoop van een woning. Deskundige en duidelijke adviezen door een team met verstand van zaken en met een eindeloos geduld voor de klant.Duidelijke communicatie,begeleiding door o.a. Miranda,Raymond en Storm.
-
Nick Huisman
10Erg fijn contact gehad met het team van Pulles. Alles werd helder uitgelegd en goed begeleid bij de verkoop van mijn woning. Dank voor de goede zorgen!
-
Laura Jordan
10Wij hebben onlangs ons eerste huis gekocht en dat ging verrassend soepel: het tweede huis dat we bezichtigden was direct raak. De samenwerking tussen Pulles Makelaardij en Financieel Fit was daarbij echt een grote meerwaarde. Er werd veel werk uit handen genomen en alles verliep goed op elkaar afgestemd. Vragen werden altijd snel beantwoord en afspraken werden stipt nagekomen – we kregen altijd op het afgesproken moment bericht. Dat gaf ons veel vertrouwen in het hele proces. Zeker een aanrader!