Peltenburg Makelaardij & Taxaties
"Dein Makler, immer in der Nähe!"
In Schoonhoven en de omgeving staan wij graag voor je klaar bij het kopen of verkopen van een woning. Met meer dan 15 jaar ervaring in de makelaarsbranche bieden wij persoonlijk en professioneel advies. Ons kantoor is gevestigd in de binnenstad, waarin een monumentaal pand met authentiek karakter huiswaarts is. Wij kennen de stad en haar wijken als geen ander, wat ons in staat stelt om jou beter te begeleiden op de lokale markt. Ons kle...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Meidoornstraat 114
2861VL Bergambacht
€ 325.000 k.k.
€ 2.731/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 152 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Mariannehof 6
3411XE Lopik
€ 370.000 k.k.
€ 2.960/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 144 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Koestraat 1 a
2871DM Schoonhoven
€ 289.000 k.k.
€ 5.898/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 49 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Newtonstraat 4
2871PM Schoonhoven
€ 675.000 k.k.
€ 5.400/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 426 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Havenstraat 13
2871DX Schoonhoven
€ 470.000 k.k.
€ 3.456/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- 260 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Het Klooster 1 e
2871BJ Schoonhoven
€ 375.000 k.k.
€ 4.261/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (51)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
51 Bewertungen insgesamt
Funda
31 Bewertungen auf Funda
20 Bewertungen bei Google
-
Olivier van Noortplein 19
9Wij hebben het verkoop van ons huis als erg prettig ervaren. Het contact was fijn en persoonlijk, waardoor we ons meteen op ons gemak voelden. De begeleiding was van begin tot eind goed en duidelijk. Tijdens de bezichtigingen viel vooral op hoeveel kennis er aanwezig was over het huis. Er werd echt de tijd voor ons genomen om alles rustig door te lopen en vragen te beantwoorden. Al met al zijn we erg blij dat we de keuze hebben gemaakt om voor deze makelaar te kiezen. Zeker ee…
-
Rotterdamseweg 51
9Goed en duidelijk contact! Verkoop ging vlot. Zeer tevreden over de afhandeling. Genoeg kennis over de huidige markt.
-
Koestraat 42
10Deze makelaar kent de lokale markt en het persoonlijke contact heb ik als zeer prettig ervaren. zowel met bezichtigingen als met koop/verkoop woning. Super!
-
Schapenstraat 16
10Übersetzt durch KIDank der Kompetenz von Richard und Nanda haben wir es als angenehm empfunden, mit ihnen Geschäfte zu machen. Wir konnten bei jeder Frage zu ihnen gehen. Wir haben 39 Jahre in unserem Haus gewohnt und es ist dann schön, zu merken, dass auch das emotionale Aspekt berücksichtigt wird und das gibt direkt ein vertrautes Gefühl.
-
Cellebroedersstraat 13
10Übersetzt durch KIPeltenburg Makelaardij ist ein besonders angenehmer Makler; professionell, freundlich und schnell. Richard ist fachkundig und sehr gut in der lokalen (und regionalen) Immobilienbranche in Schoonhoven verwurzelt. Sein Wissen und Erfahrung haben uns enorm dabei geholfen, das Apartment unseres Vaters zu verkaufen. Auch seine Kollegin Nanda war sehr hilfsbereit. Wir wohnen selbst nicht in der Gegend, es war daher sehr schön, dass Nanda und Richard viel für uns ausgeforscht haben. Ein kleines Büro m…