Peltenburg Makelaardij & Taxaties
"Your realtor, always nearby!"
In Schoonhoven en de omgeving staan wij graag voor je klaar bij het kopen of verkopen van een woning. Met meer dan 15 jaar ervaring in de makelaarsbranche bieden wij persoonlijk en professioneel advies. Ons kantoor is gevestigd in de binnenstad, waarin een monumentaal pand met authentiek karakter huiswaarts is. Wij kennen de stad en haar wijken als geen ander, wat ons in staat stelt om jou beter te begeleiden op de lokale markt. Ons kle...
Current housing stock
-
- Available
Meidoornstraat 114
2861VL Bergambacht
€ 325.000 k.k.
€ 2.731/m²
CSave as favorite- Living area
- 119 m²
- Land area
- 152 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Mariannehof 6
3411XE Lopik
€ 370.000 k.k.
€ 2.960/m²
DSave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 144 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Koestraat 1 a
2871DM Schoonhoven
€ 289.000 k.k.
€ 5.898/m²
CSave as favorite- Living area
- 49 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Newtonstraat 4
2871PM Schoonhoven
€ 675.000 k.k.
€ 5.400/m²
CSave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 426 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Havenstraat 13
2871DX Schoonhoven
€ 470.000 k.k.
€ 3.456/m²
ESave as favorite- Living area
- 136 m²
- Land area
- 260 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Het Klooster 1 e
2871BJ Schoonhoven
€ 375.000 k.k.
€ 4.261/m²
ASave as favorite- Living area
- 88 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (51)
Review platforms
BronscoresTotal score
51 total reviews
Funda
31 reviews on Funda
20 reviews on Google
-
Olivier van Noortplein 19
9Wij hebben het verkoop van ons huis als erg prettig ervaren. Het contact was fijn en persoonlijk, waardoor we ons meteen op ons gemak voelden. De begeleiding was van begin tot eind goed en duidelijk. Tijdens de bezichtigingen viel vooral op hoeveel kennis er aanwezig was over het huis. Er werd echt de tijd voor ons genomen om alles rustig door te lopen en vragen te beantwoorden. Al met al zijn we erg blij dat we de keuze hebben gemaakt om voor deze makelaar te kiezen. Zeker ee…
-
Rotterdamseweg 51
9Goed en duidelijk contact! Verkoop ging vlot. Zeer tevreden over de afhandeling. Genoeg kennis over de huidige markt.
-
Koestraat 42
10Deze makelaar kent de lokale markt en het persoonlijke contact heb ik als zeer prettig ervaren. zowel met bezichtigingen als met koop/verkoop woning. Super!
-
Schapenstraat 16
10Translated by AIThanks to the expertise of Richard and Nanda, we have experienced it as pleasant to do business with them. We could turn to them for any question. We have lived in our house for 39 years and it is then nice to notice that there is also consideration for the emotional aspect, which gives an immediate feeling of familiarity.
-
Cellebroedersstraat 13
10Translated by AIPeltenburg Makelaardij is a particularly pleasant real estate agent; professional, friendly and fast. Richard is expert and very well-versed in the local (and regional) housing market in Schoonhoven. His knowledge and experience have helped us immensely in selling our father's apartment. His colleague Nanda was also very helpful. We ourselves do not live in the area, so it was nice that Nanda and Richard have observed a lot for us. A small office m…