Woonaccent Makelaars Enschede
"Der Makler, der denkt... in Menschen"
Wij geloven in een persoonlijke en betrouwbare samenwerking, waarin uw wensen centraal staan. Of u nu op zoek bent naar een groter huis, kleiner wilt wonen of verhuist naar een nieuwe woonplaats – wij helpen u graag op weg naar de juiste woonoplossing. Wij kijken niet alleen naar het huis, maar ook naar de mensen die erin wonen en wat hun behoeften zijn. Woonaccent makelaars Enschede is lid van de Nederlandse Vereniging van Makelaars en...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Frankenhuis 20
7481MB Haaksbergen
€ 415.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 147 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
P.A. van Deldenstraat 152
7523HJ Enschede
€ 365.000 k.k.
€ 3.650/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 213 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Gronausestraat 172
7533BS Enschede
€ 239.000 k.k.
€ 2.988/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Distel 11
7483AG Haaksbergen
€ 398.000 k.k.
€ 3.431/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 117 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Johannaweg 16 I
7555CP Hengelo
€ 200.000 k.k.
€ 4.762/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 42 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Hogelandsingel 87
7512GD Enschede
€ 499.000 k.k.
€ 3.219/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 155 m²
- Fläche des Grundstücks
- 256 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (85)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
85 Bewertungen insgesamt
Funda
61 Bewertungen auf Funda
24 Bewertungen bei Google
-
Nijmansbos 17
9Goed, persoonlijk contact, ondersteunend, hartelijk en helder in advisering.
-
Waterweegbreelaan 23
8Fijne makelaar, denkt goed met je mee bij de aankoop. Kijkt goed naar de aangeboden huizen. Raadt ook dingen af als hij denkt dat het niks is.
-
Floresstraat 88 B
10We zijn zowel bij de aan- als verkoop uitstekend geholpen. En dat voor de tweede keer in een jaar tijd. Het marktonderzoek was in beide situaties enorm goed, waardoor we veel nuttige informatie en adviezen hebben gekregen. Bij vragen word je snel en vriendelijk te woord gestaan, kortom: wederom een top ervaring.
-
Walkottelanden 96
10Übersetzt durch KIWoonaccent hat uns sehr dabei geholfen, eine Wohnung zu finden und zu kaufen. Die Zusammenarbeit war sehr angenehm. Der Makler war ehrlich und gab gute Ratschläge. Sehr zufrieden!
-
Kemnalanden 37
10Fijne en professionele begeleiding bij de verkoop. Duidelijk in de communicatie en snel in het contact. We hebben het hele traject als zeer prettig ervaren. Dank voor de prettige samenwerking.
-
De Graspieper 41
9Fijne makelaar en komt afspraken na. Voor aankoop en verkoop gebruik gemaakt van de diensten van Woonaccent.
-
60 41
10 -
Roessinghsbleekweg 1 25
10Het contact liep perfect. Alles werd ons goed uitgelegd En alles was duidelijk.
-
Kukslanden 15
10Zeer fijne aankoopbegeleiding. Duidelijk, betrokken, vakkundig en altijd snel in contact. We voelden ons goed ondersteund bij elke stap van de aankoop. Woonaccent: Bedankt voor de prettige samenwerking en uitstekende begeleiding.