Twentehuis
Twentehuis in Enschede staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaardij, met een sterke focus op de regio. Wij begrijpen de eisen van de markt en werken met passie om jouw wensen te realiseren. Of het nu gaat om kopen, verkopen of taxeren: wij staan voor je klaar met expertise en transparantie. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies. Wij werken met een klantgerichte benadering, waarbij jouw belangen...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Getfertweg 151 A
7512BC Enschede
€ 479.000 k.k.
€ 3.992/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 95 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Apollolaan 39
7534HH Enschede
€ 275.000 k.k.
€ 2.895/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 138 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Bornsestraat 233 a
7601GH Almelo
€ 450.000 k.k.
€ 3.000/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 150 m²
- Fläche des Grundstücks
- 320 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Jan Jansstraat 45
7576BB Oldenzaal
€ 415.000 k.k.
€ 2.902/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 143 m²
- Fläche des Grundstücks
- 229 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Schipholtstraat 28
7534CX Enschede
€ 625.000 k.k.
€ 2.281/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 274 m²
- Fläche des Grundstücks
- 458 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Münsterstraat 5
7543ZN Enschede
€ 269.000 k.k.
€ 3.128/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- 164 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (36)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
36 Bewertungen insgesamt
Funda
24 Bewertungen auf Funda
12 Bewertungen bei Google
-
Rigtersbleekstraat 43
8Wij kijken met een goed gevoel terug op de samenwerking met onze makelaar. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk en prettig. Er werd goed geluisterd naar onze wensen en we kregen eerlijk advies gedurende het hele traject. De makelaar was goed bereikbaar, reageerde snel op vragen en hield ons netjes op de hoogte van de voortgang. Bezichtingen en praktische zaken werden soepel geregeld, wat ons veel rust gaf in een toch spannende periode. Dankzij de professionele …
-
Maureen Tinnemeier
10 -
Geerdinksweg 81
10Het verliep zeer deskundig en soepel. Iedereen die betrokken was vriendelijk en deskundig . Super fijne samenwerking. Ik ben meer dan tevreden!!
-
Wouterus van der Doelenstraat 10
10Übersetzt durch KIWir wurden von Twentehuis sehr gut und freundlich unterstützt. Danny, Mieke und Steven standen uns immer zur Verfügung. Der gute Rat und die angemessene Handlung haben ermöglicht, dass wir uns unser Traumhaus kaufen konnten. Wir empfehlen Twentehuis ausdrücklich weiter!
-
Gronausestraat 192
10Übersetzt durch KIsehr korrekt und freundlich, konnte gut zuhören und mitfühlen und laut uns sehr sachkundig und kundenfreundlich
-
Kalkerlanden 17
10Übersetzt durch KIDer Kontakt war sehr gut. Wir wurden von Twentehuis hervorragend begleitet und können Twentehuis sicher weiterempfehlen!