Twentehuis
Twentehuis in Enschede staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaardij, met een sterke focus op de regio. Wij begrijpen de eisen van de markt en werken met passie om jouw wensen te realiseren. Of het nu gaat om kopen, verkopen of taxeren: wij staan voor je klaar met expertise en transparantie. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies. Wij werken met een klantgerichte benadering, waarbij jouw belangen...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Apollolaan 39
7534HH Enschede
€ 275.000 k.k.
€ 2.895/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bornsestraat 233 a
7601GH Almelo
€ 450.000 k.k.
€ 3.000/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 320 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Jan Jansstraat 45
7576BB Oldenzaal
€ 415.000 k.k.
€ 2.902/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 229 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Schipholtstraat 28
7534CX Enschede
€ 625.000 k.k.
€ 2.281/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 274 m²
- Superficie du terrain
- 458 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Münsterstraat 5
7543ZN Enschede
€ 269.000 k.k.
€ 3.128/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 164 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Breemarsweg 40
7553HR Hengelo
€ 319.000 k.k.
€ 3.289/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 291 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (36)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
36 avis total
Funda
24 commentaires sur Funda
12 commentaires sur Google
-
Rigtersbleekstraat 43
8Wij kijken met een goed gevoel terug op de samenwerking met onze makelaar. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk en prettig. Er werd goed geluisterd naar onze wensen en we kregen eerlijk advies gedurende het hele traject. De makelaar was goed bereikbaar, reageerde snel op vragen en hield ons netjes op de hoogte van de voortgang. Bezichtingen en praktische zaken werden soepel geregeld, wat ons veel rust gaf in een toch spannende periode. Dankzij de professionele …
-
Maureen Tinnemeier
10 -
Geerdinksweg 81
10Het verliep zeer deskundig en soepel. Iedereen die betrokken was vriendelijk en deskundig . Super fijne samenwerking. Ik ben meer dan tevreden!!
-
Wouterus van der Doelenstraat 10
10Traduit par l'IANous avons été très bien et agréablement aidés par Twentehuis. Danny, Mieke et Steven étaient toujours disponibles pour nous. Le bon conseil et l'action adéquate ont permis que nous puissions acheter notre maison de rêve. Nous recommandons chaleureusement Twentehuis !
-
Gronausestraat 192
10Traduit par l'IAtrès correct et aimable, savait bien écouter et s'identifier, et selon nous très compétent et client orienté
-
Kalkerlanden 17
10Traduit par l'IALe contact était très bon. Nous avons été super bien accompagnés par Twentehuis et recommandons vivement Twentehuis !