Bricks Twente Makelaars
Bricks Twente Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp in de woningmarkt van Enschede. In een regio waar vertrouwen en kennis van de lokale markt essentieel zijn, zorgen wij ervoor dat u elke stap op weg naar uw droomwoning met zekerheid doorloopt. Wij bieden diensten in verkoop, aankoop en verhuur aan met een duidelijke werkwijze die gericht is op uw wensen en doelen. Ons team spreekt zowel Nederlands als Engels, waardoor...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Vanekerstraat 297
7523HR Enschede
€ 269.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Stadsmatenstraat 1 311
7513AA Enschede
€ 315.000 k.k.
€ 4.257/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 74 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Wooldrikshoekweg 42
7535DC Enschede
€ 274.900 k.k.
€ 3.312/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Henry Dunantstraat 28
7552DH Hengelo
€ 235.000 k.k.
€ 3.052/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Ribbelerbrinkstraat 60
7531CE Enschede
€ 299.000 k.k.
€ 4.041/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 74 m²
- Superficie du terrain
- 139 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Wolter ten Catestraat 59 F
7551HX Hengelo
€ 325.000 k.k.
€ 4.062/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (63)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
63 avis total
Funda
28 commentaires sur Funda
35 commentaires sur Google
-
De Merel 14
9Hele fijne makelaar! Makkelijk en informeel in contact, zaken worden snel geregeld en natuurlijk het belangrijkste: mijn huis snel en goed verkocht!
-
Walkottelanden 96
9Duidelijk en correct, aardig en vriendelijk met kennis van zaken. Kortom, een top ervaring met Rick beleefd met de verkoop van mijn woning
-
Wooldrikshoekweg 60
10Erg fijne makelaar. Deskundig en goed benaderbaar en makkelijk in communicatie. Ik zou ze aanbevelen.
-
Voorstraat 10 109
10Snelle en heldere communicatie door Rick en Esther, waaronder ook tussentijdse proactieve updates na bezichtigingen zonder er zelf om te hoeven vragen. Ze proberen er echt het beste resultaat uit te halen.
-
Kortenaerstraat 8
10Traduit par l'IAUn courtier très sympathique qui vous aide étape par étape. Les réactions des acheteurs étaient également très positives envers Rick !
-
Ypelobrink 220
10Traduit par l'IATrès bonne communication, aimable, clair, prenez le temps pour vous. Top agent immobilier, certainement une recommandation.
-
Voorstraat 10 06
9Traduit par l'IALa vente s'est déroulée parfaitement et l'accueil ainsi que le service du courtier étaient excellents. En cas de prochaine vente, nous utiliserons certainement à nouveau ce service.
-
Diezestraat 93
9Traduit par l'IALe contact avec le courtier était très bon. Toujours joignable pour des questions ou d'autres choses. Fortement recommandé !