Bricks Twente Makelaars
Bricks Twente Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp in de woningmarkt van Enschede. In een regio waar vertrouwen en kennis van de lokale markt essentieel zijn, zorgen wij ervoor dat u elke stap op weg naar uw droomwoning met zekerheid doorloopt. Wij bieden diensten in verkoop, aankoop en verhuur aan met een duidelijke werkwijze die gericht is op uw wensen en doelen. Ons team spreekt zowel Nederlands als Engels, waardoor...
Current housing stock
-
- Available
Vanekerstraat 297
7523HR Enschede
€ 269.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 73 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Stadsmatenstraat 1 311
7513AA Enschede
€ 315.000 k.k.
€ 4.257/m²
CSave as favorite- Living area
- 74 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Wooldrikshoekweg 42
7535DC Enschede
€ 274.900 k.k.
€ 3.312/m²
FSave as favorite- Living area
- 83 m²
- Land area
- 250 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Henry Dunantstraat 28
7552DH Hengelo
€ 235.000 k.k.
€ 3.052/m²
ESave as favorite- Living area
- 77 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Ribbelerbrinkstraat 60
7531CE Enschede
€ 299.000 k.k.
€ 4.041/m²
BSave as favorite- Living area
- 74 m²
- Land area
- 139 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Wolter ten Catestraat 59 F
7551HX Hengelo
€ 325.000 k.k.
€ 4.062/m²
ASave as favorite- Living area
- 80 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (63)
Review platforms
BronscoresTotal score
63 total reviews
Funda
28 reviews on Funda
35 reviews on Google
-
De Merel 14
9Hele fijne makelaar! Makkelijk en informeel in contact, zaken worden snel geregeld en natuurlijk het belangrijkste: mijn huis snel en goed verkocht!
-
Walkottelanden 96
9Duidelijk en correct, aardig en vriendelijk met kennis van zaken. Kortom, een top ervaring met Rick beleefd met de verkoop van mijn woning
-
Wooldrikshoekweg 60
10Erg fijne makelaar. Deskundig en goed benaderbaar en makkelijk in communicatie. Ik zou ze aanbevelen.
-
Voorstraat 10 109
10Snelle en heldere communicatie door Rick en Esther, waaronder ook tussentijdse proactieve updates na bezichtigingen zonder er zelf om te hoeven vragen. Ze proberen er echt het beste resultaat uit te halen.
-
Kortenaerstraat 8
10Translated by AIVery nice real estate agent who helps you step by step everywhere. The buyers' reaction were also very positive about Rick!
-
Ypelobrink 220
10Translated by AIExcellent communication, friendly, clear, take your time for you. Top real estate agent, definitely a recommendation
-
Voorstraat 10 06
9Translated by AIThe sale went smoothly and the agent's conduct and service were excellent. If there is a potential next sale, we will certainly use this again.
-
Diezestraat 93
9Translated by AIThe contact with the real estate agent was very good. Always reachable for questions or other things. Definitely to be recommended!