Bricks Twente Makelaars
Bricks Twente Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp in de woningmarkt van Enschede. In een regio waar vertrouwen en kennis van de lokale markt essentieel zijn, zorgen wij ervoor dat u elke stap op weg naar uw droomwoning met zekerheid doorloopt. Wij bieden diensten in verkoop, aankoop en verhuur aan met een duidelijke werkwijze die gericht is op uw wensen en doelen. Ons team spreekt zowel Nederlands als Engels, waardoor...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Vanekerstraat 297
7523HR Enschede
€ 269.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 73 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Stadsmatenstraat 1 311
7513AA Enschede
€ 315.000 k.k.
€ 4.257/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 74 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Wooldrikshoekweg 42
7535DC Enschede
€ 274.900 k.k.
€ 3.312/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- 250 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Henry Dunantstraat 28
7552DH Hengelo
€ 235.000 k.k.
€ 3.052/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 77 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Ribbelerbrinkstraat 60
7531CE Enschede
€ 299.000 k.k.
€ 4.041/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 74 m²
- Fläche des Grundstücks
- 139 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Wolter ten Catestraat 59 F
7551HX Hengelo
€ 325.000 k.k.
€ 4.062/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 80 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (63)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
63 Bewertungen insgesamt
Funda
28 Bewertungen auf Funda
35 Bewertungen bei Google
-
De Merel 14
9Hele fijne makelaar! Makkelijk en informeel in contact, zaken worden snel geregeld en natuurlijk het belangrijkste: mijn huis snel en goed verkocht!
-
Walkottelanden 96
9Duidelijk en correct, aardig en vriendelijk met kennis van zaken. Kortom, een top ervaring met Rick beleefd met de verkoop van mijn woning
-
Wooldrikshoekweg 60
10Erg fijne makelaar. Deskundig en goed benaderbaar en makkelijk in communicatie. Ik zou ze aanbevelen.
-
Voorstraat 10 109
10Snelle en heldere communicatie door Rick en Esther, waaronder ook tussentijdse proactieve updates na bezichtigingen zonder er zelf om te hoeven vragen. Ze proberen er echt het beste resultaat uit te halen.
-
Kortenaerstraat 8
10Übersetzt durch KISehr netter Makler, der Sie Schritt für Schritt überall unterstützt. Auch die Reaktionen der Käufer waren sehr positiv zu Rick!
-
Ypelobrink 220
10Übersetzt durch KISehr gute Kommunikation, freundlich, klar, nimmt Zeit für Sie. Top Makler, sicher zu empfehlen.
-
Voorstraat 10 06
9Übersetzt durch KIDer Verkauf ist prima verlaufen und der Umgang und die Service des Maklers waren prima. Bei einem eventuellen nächsten Verkauf werden wir hier sicherlich wieder davon Gebrauch machen.
-
Diezestraat 93
9Übersetzt durch KIDer Kontakt mit dem Makler war sehr gut. Immer erreichbar für Fragen oder andere Dinge. Sehr zu empfehlen!