Bricks Twente Makelaars
Bricks Twente Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp in de woningmarkt van Enschede. In een regio waar vertrouwen en kennis van de lokale markt essentieel zijn, zorgen wij ervoor dat u elke stap op weg naar uw droomwoning met zekerheid doorloopt. Wij bieden diensten in verkoop, aankoop en verhuur aan met een duidelijke werkwijze die gericht is op uw wensen en doelen. Ons team spreekt zowel Nederlands als Engels, waardoor...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Vanekerstraat 297
7523HR Enschede
€ 269.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Stadsmatenstraat 1 311
7513AA Enschede
€ 315.000 k.k.
€ 4.257/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Wooldrikshoekweg 42
7535DC Enschede
€ 274.900 k.k.
€ 3.312/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- 250 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Henry Dunantstraat 28
7552DH Hengelo
€ 235.000 k.k.
€ 3.052/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 77 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Ribbelerbrinkstraat 60
7531CE Enschede
€ 299.000 k.k.
€ 4.041/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- 139 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Wolter ten Catestraat 59 F
7551HX Hengelo
€ 325.000 k.k.
€ 4.062/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (63)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
63 reseñas total
Funda
28 opiniones en Funda
35 reseñas en Google
-
De Merel 14
9Hele fijne makelaar! Makkelijk en informeel in contact, zaken worden snel geregeld en natuurlijk het belangrijkste: mijn huis snel en goed verkocht!
-
Walkottelanden 96
9Duidelijk en correct, aardig en vriendelijk met kennis van zaken. Kortom, een top ervaring met Rick beleefd met de verkoop van mijn woning
-
Wooldrikshoekweg 60
10Erg fijne makelaar. Deskundig en goed benaderbaar en makkelijk in communicatie. Ik zou ze aanbevelen.
-
Voorstraat 10 109
10Snelle en heldere communicatie door Rick en Esther, waaronder ook tussentijdse proactieve updates na bezichtigingen zonder er zelf om te hoeven vragen. Ze proberen er echt het beste resultaat uit te halen.
-
Kortenaerstraat 8
10Traducido por IA¡Muy buen agente inmobiliario que te ayuda paso a paso en todas partes. ¡También la reacción de los compradores fue muy positiva sobre Rick!
-
Ypelobrink 220
10Traducido por IAMuy buena comunicación, amable, claro, toma su tiempo. Top agente inmobiliario, seguramente una recomendación.
-
Voorstraat 10 06
9Traducido por IALa venta fue muy bien y la actitud y el servicio del agente inmobiliario fueron muy buenos. En caso de una venta futura, sin duda volveremos a utilizar este servicio.
-
Diezestraat 93
9Traducido por IAEl contacto con el agente inmobiliario fue muy bueno. Siempre accesible para preguntas u otras cosas. Muy recomendable!